TEST SP-10 Płodności dla mężczyzn x 1 sztuka

  • Wyrób medyczny Test SP-10 Płodności dla mężczyzn został stworzony do stosowania w celu oznaczania stężenia plemników w próbce nasienia. Wynik uzyskuje się w zaledwie 5 minut. Test jest pomocny w diagnostyce i obserwacji niepłodności u mężczyzn.
  • TEST SP-10 Płodności dla mężczyzn  x 1 sztuka
Producent: Farmabol
Kod produktu: 43163
47,04 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Test SP-10 Płodności dla mężczyzn:

Kaseta testowa, ulotka, urządzenie do przenoszenia nasienia, pojemnik do zbierania, stacja robocza, bufor do rozcieńczania próbki.

Działanie Test SP-10 Płodności dla mężczyzn:

Test wskazany do stosowania jako środek w diagnostyce i obserwacji leczenia niepłodności u mężczyzn. Wyrób medyczny Test SP-10 Płodności dla mężczyzn to test do jakościowego wykrywania metodą in vitro białka akrosomalnego SP-10 znajdującego się w plemnikach, pozwala określić stężenie plemników w próbce nasienia. Wyrób jest przeznaczony do samodzielnego wykonania w domu. Wynik może wskazać, czy stężenie plemników mieści się w normie (wynik prawidłowy), czy jest poniżej normy (wynik negatywny). Jeśli wynik będzie negatywny, może wskazywać na problemy z płodnością, należy go skonsultować z lekarzem, a także przeprowadzić dalszą diagnostykę. Jest to szybki chromatograficzny test immunologiczny, wynik można odczytać po 5 minutach. Dokładność wynosi 98%.

Zastosowanie:

Wyrób medyczny Test SP-10 Płodności dla mężczyzn przeznaczony do określania stężenia plemników. Można stosować jako środek pomocniczy w diagnostyce i obserwacji leczenia niepłodności u mężczyzn. Wyrób do samokontroli.

Informacje dodatkowe:

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Test do samodzielnego wykonania w diagnostyce in vitro.

Sposób użycia Testu SP-10 Płodności dla mężczyzn:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją użytkowania. Stosowanie zgodnie z zaleceniami producenta jest istotne do tego, aby otrzymać wiarygodny wynik. Przed badaniem należy wstrzymać się od jakiejkolwiek aktywności seksualnej przez 3-7 dni, dzięki temu objętość i jakość plemników ma największą możliwą wartość i test pomoże dokładnie określić koncentrację plemników. Próbkę nasienia zebrać bezpośrednio do pojemnika na spermę. Próbka nasienia nie może być zanieczyszczona, np. tkankami lub innymi materiałami. Zanieczyszczenie próbki może spowodować błędny wynik. Po zebraniu próbki wstrząsnąć równomiernie pojemniczkiem z nasieniem, pozostawić na jedną godzinę w temperaturze pokojowej. Nie należy przetwarzać nasienia po zmianie konsystencji i przechowywanego przez okres dłuższy niż 12 godzin. Kasetkę testową wyjąć z torebki foliowej, położyć na płaskiej, poziomej powierzchni. Urządzenie do przenoszenia nasienia zapełnić do poziomu 0,1ml, następnie dodać je do probówki z buforem. Zamknąć probówkę, następnie obrócić ją do góry dnem 5-10 razy, aby dobrze wymieszać nasienie z buforem. Następnie we wskazanym miejscu na kasetce testowej (S) umieścić 2 pełne krople rozcieńczonej próbki (około 80mcL), roztwór nie powinien zawierać pęcherzyków powietrza Odczytywanie wyniku: należy go odczytać po 5 minutach od momentu przetworzenia próbki. Wynik po upływie 10 minutach jest nieważny.

Producent: Farmabol

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel