Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Termometr bezdotykowy White T1S Novama x 1 sztuka

  • Wyrób medyczny Termometr bezdotykowy White T1S Novama można wykorzystywać do pomiaru temperatury ciała, a także temperatury obiektu i powietrza. Urządzenie jest proste w użyciu, pomiar trwa jedną sekundę, a w przypadku gorączki pojawia się alarm.
  • Termometr bezdotykowy White T1S Novama x 1 sztuka
Producent: novamed
Kod produktu: 43711
74,73 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

W zestawie Termometr bezdotykowy White T1S Novama:

Termometr Novama White T1s, baterie (1.5 V AAA) – 2szt., karta gwarancyjna, instrukcja obsługi.

Działanie Termometr bezdotykowy White T1S Novama:

Termometr bezdotykowy White T1S Novama to wyrób medyczny najwyższej jakości. Jest on prosty w użyciu, a jednocześnie szybki i precyzyjny, a wynik wykonanego pomiaru wiarygodny. Urządzenie pozwala mierzyć temperaturę ciała, obiektu, posiłku, wody do kąpieli. Pomiar trwa jedną sekundę, a wynik pojawia się na czytelnym wyświetlaczu. Obsługa jest prosta, na urządzeniu umieszczono przyciski aktywujące – START, TRYB, PAMIĘĆ (są opisane po polsku). Jeśli wynik temperatury ciała przekroczy 38st. C, aktywuje się alarm dźwiękowy, a na wyświetlaczu pojawi się ikonka smutnej buzi. Uśmiechnięta buzia pojawia się, gdy temperatura jest poniżej 38st. C. Urządzenie mieści 30 wyników pomiaru. Udogodnieniem jest tryb nocny, gdy można wyłączyć dźwięk, automatyczne wyłączenie po 30 sekundach i wskaźnik zużycia baterii.

Zastosowanie:

Wyrób medyczny Termometr bezdotykowy White T1S Novama przeznaczony do wykonywania pomiaru temperatury ciała, temperatury pomieszczenia, posiłków, płynów i obiektów.

Informacje dodatkowe:

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą. Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Nie narażać urządzenia na silne wstrząsy i upadki. Termometr należy czyścić za pomocą miękkiej, suchej ściereczki, czujnik czyścić za pomocą wacika nasączonego alkoholem. Pomiar temperatury ciała jest jedynie wartością orientacyjną, odpowiednie leczenie wdrożyć można dopiero po konsultacji z lekarzem. Pomiędzy kolejnymi pomiarami temperatury należy odczekać przynajmniej 30 sekund. Jeśli trzy kolejne wyniki dają inne wyniki, za prawidłowy należy uznać ten najwyższy. Nie należy wykonywać pomiarów bezpośrednio po ćwiczeniach fizycznych, kąpieli lub powrocie do domu – należy odczekać z tym przynajmniej pół godziny.

Dane techniczne:

Wymiary: 123mm x 50,5mm x 49mm. Waga: około 80g (bez bakterii). Zakres pomiaru: temperatura ciała: 34st. C-43st. C; temperatura przedmiotu: 0st. C-100st. C. Dokładność pomiaru: temperatura ciała: +/- 0,2st. C w zakresie: 36st. C-39st. C, w innych zakresach: +/- 0,3st. C; temperatura przedmiotu: +/- 1st. C w zakresie <20st. C, +/- 5% w zakresie >20st. C. Odległość pomiarowa: 0,5-3cm. Zasilanie: baterie alkaliczne AAA (1,5V) – 2szt. Gwarancja: 24 miesiące.

Sposób użycia Termometru bezdotykowego White T1S Novama:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed użyciem należy przeczytać instrukcję korzystania z wyrobu. Pomiar temperatury ciała: nacisnąć przycisk START, aby włączyć termometr. Sprawdzić, czy urządzenie jest w trybie CIAŁO. Ustawić termometr około 0,5-3cm od czoła, celować w środek. Następnie nacisnąć i przytrzymać przycisk START. Gdy pomiar się zakończy, pojawi się krótki sygnał dźwiękowy. Gdy wynik przekroczy 38st. C, podświetli się czerwona dioda. Po 30 sekundach po zakończeniu pomiaru urządzenie automatycznie się wyłączy. Pomiar temperatury obiektów: nacisnąć przycisk START, aby włączyć termometr. Sprawdzić, czy urządzenie jest w trybie OBIEKT. Ustawić termometr około 0,5-3cm od przedmiotu, celować w środek. Następnie nacisnąć i przytrzymać przycisk START. Gdy pomiar się zakończy, pojawi się krótki sygnał dźwiękowy. Po 30 sekundach po zakończeniu pomiaru urządzenie automatycznie się wyłączy.

Producent: novamed

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel