Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Bros 50% DEET płyn komary i kleszcze 130ml

  • Bros 50% DEET płyn komary i kleszcze to preparat zawierający wysokie stężenie DEET oraz geraniol. Zapewnia on długotrwałą ochronę – przed komarami do 12 godzin, przed komarami tropikalnymi i meszkami do 10 godzin oraz przed kleszczami do 9 godzin.
  • Bros 50% DEET  płyn komary i kleszcze 130ml
Producent: Bros
Kod produktu: 44197
Przechowywanie: temperatura pokojowa
35,94 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

Skład Bros 50% DEET płyn komary i kleszcze:

N,N-dietylo-meta-toluamid – 50g/100g oraz geraniol – 0,005g/100g.

Działanie Bros 50% DEET płyn komary i kleszcze:

Bros 50% DEET płyn komary i kleszcze w składzie zawiera aż 50% DEET oraz geraniol. Wysokie stężenie substancji czynnych zapewnia skuteczną ochronę przed owadami. Chroni przed komarami do 12 godzin, przed komarami tropikalnymi i meszkami – do 10 godzin, a przed kleszczami – do 9 godzin. Preparat działa w każdych warunkach, jest odporny na wodę i pot. Produkt można stosować wyłącznie u osób powyżej 18. roku życia.

Zastosowanie:

Bros 50% DEET płyn komary i kleszcze przeznaczony do stosowania jako środek ochronny przed kleszczami, meszkami oraz komarami (w tym komarami tropikalnymi). Preparat dla osób dorosłych.

Informacje dodatkowe:

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Należy unikać kontaktu z błonami śluzowymi i oczami. Produkt w rzadkich przypadkach może dojść do podrażnienia skóry. Produkty biobójcze należy stosować ostrożnie. Nie stosować z innymi preparatami biobójczymi. Nie wdychać par produktu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Można stosować wyłącznie na skórę – nie stosować pod ubraniem. Nie stosować produktu w miejscach, w których może mieć on kontakt z odzieżą syntetyczną i skórzaną, powierzchniami plastikowymi, malowanymi lub lakierowanymi. Nie stosować produktu w pomieszczeniach, gdzie może mieć on kontakt z żywnością, wodą przeznaczoną do spożycia, paszą, przyborami mającymi kontakt z żywnością. Pierwsza pomoc: w przypadku wdychania należy zapewnić dostęp świeżego powietrza i skonsultować się z lekarzem; w przypadku kontaktu z oczami należy przemyć je obficie wodą, a gdy objawy nie ustąpią, należy skonsultować się z lekarzem; w przypadku połknięcia należy natychmiast zasięgnąć pomocy medycznej, należy też pokazać lekarzowi opakowanie lub etykietę.

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować na skaleczoną lub podrażnioną skórę.

Sposób użycia płynu Bros 50% DEET komary i kleszcze:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami dotyczącymi bezpiecznego stosowania. Preparat rozpylać równomiernie z odległości 15cm. Stosować na skórę narażoną na ukąszenia. Nie wolno rozpylać preparatu bezpośrednio na twarz – na twarz i szyję nanosić za pomocą dłoni. Po aplikacji umyć ręce. Preparat dla osób dorosłych – stosować raz dziennie. Po zakończeniu stosowania preparat dokładnie zmyć z pomocą wody i mydła, a odzież wyprać.

Producent: Bros

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z Bros 50% DEET płyn komary i kleszcze 130ml

2024-04-14

Rumień po kleszczu – jak wygląda i co należy zrobić, gdy się pojawi?

Rumień po kleszczu – jak wygląda i co należy zrobić, gdy się pojawi?
Rumień po kleszczu to inaczej rumień wędrujący. Jego pojawienie się oznacza zakażenie boreliozą. Wymaga to jak najszybszego rozpoczęcia antybiotykoterapii.
pixel