Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Gal

( ilość produktów: 55 )

Gal to polska firma rodzinna, która od prawie 30 lat dostarcza na rynek produkty oparte na naturalnych składnikach. Specjalizując się w produkcji suplementów diety, produktów spożywczych, miodów oraz kosmetyków, zdobyła zaufanie wielu klientów, dzięki wysokiej jakości i skuteczności swoich produktów.

Firma Gal, z siedzibą w Poznaniu, wyróżnia się innowacyjnym podejściem do produkcji, wykorzystując nowoczesne technologie, które zapewniają trwałość i skuteczność suplementów. Większość produktów Gal przyjmuje formę kapsułek żelatynowych, co chroni zawarte w nich substancje przed utlenianiem. W ofercie firmy znajdują się produkty bogate w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 oraz witaminy A i E.

 

Gal chętnie sięga po naturalne składniki roślinne, takie jak olej z wiesiołka, pestki dyni czy ogórecznik. Proces produkcyjny opiera się na systemie jakości i bezpieczeństwa żywności HACCP oraz certyfikacie GMP. Działalność firmy została wielokrotnie doceniona przez branżę, m.in. prestiżowymi nagrodami Drzewko Życia oraz EKO Kryształ.

 

W i-Apteka.pl posiadamy szeroką gamę produktów Gal, w tym Tran z olejem z wiesiołka, witaminę A, witaminę D3, witaminę E, pyłek kwiatowy, propolis, pierzgę i wiele innych.

 

Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy „GAL”
ul. Krótka 4
61-012 Poznań

pixel