Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Meda Pharma

( ilość produktów: 17 )

Męczą Cię objawy alergicznego zapalenia spojówek, zaparcia czy bóle towarzyszące chorobie zwyrodnieniowej stawów lub kontuzji? To zupełnie różne dolegliwości. Jednak oferta firmy Meda Pharma jest na tyle bogata, że bez problemu znajdziesz w niej żele, krople, saszetki, kapsułki lub tabletki pomocne w złagodzeniu każdej z tych dolegliwości.

Czy potrzebujesz recepty, aby je kupić? Niekoniecznie, ponieważ część z nich dostępna jest bez recepty. Przykładem jest żel TRAUMON firmy Meda Pharma wskazany w przypadku dolegliwości reumatycznych, choroby zwyrodnieniowej stawów czy tępych urazów.
 

Bez recepty możesz nabyć również lek Duphagol dostępny w formie saszetek. Jest on nieocenioną pomocą w przypadku zaparć. Jeśli szukasz preparatu dostępnego bez recepty na stronie i-Apteka dostępne są również krople do oczu ALLERGODI. Zawierają chlorowodorek azelastyny, który łagodzi objawy alergicznego zapalenia spojówek. Mogą być stosowane nie tylko przez osoby dorosłe, ale i dzieci (powyżej 4. roku życia).

    pixel