Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Omega Pharma

( ilość produktów: 22 )

Omega Pharma to belgijska firma farmaceutyczna, która od 1987 roku dostarcza innowacyjne produkty zdrowotne. Założona przez Marc’a Coucke’a i Yvana Vindevogela od początku stawia na jakość i skuteczność swoich produktów. W 2014 roku Omega Pharma została przejęta przez globalną spółkę Perrigo Company plc, co umożliwiło dalszy jej rozwój.

W naszej aptece oferujemy szeroką gamę produktów Omega Pharma, w tym płyny do higieny intymnej Lactacyd Pharma, które charakteryzują się działaniem ochronnym, łagodzącym, nawilżającym lub przeciwgrzybiczym.

 

Omega Pharma to również skuteczne rozwiązania na problemy stóp. W naszej aptece znajdziesz szeroką gamę leków na grzybicę, które skutecznie zwalczają różne rodzaje zakażeń grzybiczych skóry. Przykładem jest Undofen, dostępny w formie aerozolu, żelu oraz sprayu. Zawiera chlorowodorek terbinafiny, substancję o silnym działaniu przeciwgrzybiczym, skutecznie eliminującą grzyby będące przyczyną zakażeń skórnych. Uzupełnieniem oferty są także leki na odciski Undofen, których efekty są widoczne już po pierwszej aplikacji.

 

Omega Pharma
Venecoweg 26
Nazareth, BE 9810,
Belgia

      pixel