Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

ICB Pharma

( ilość produktów: 24 )

ICB Pharma to polska firma naukowo-badawcza oraz produkcyjna działającą w branży farmaceutycznej, ochrony roślin oraz higieny sanitarnej. Oferuje ona wysokiej skuteczności produkty ukierunkowane na ochronę przed zagrożeniami powodowanymi m.in. przez roztocze kurzu domowego, wszy, świerzbowca, kleszcze czy nużeńca, które charakteryzują się bezpieczeństwem stosowania oraz brakiem substancji czynnej.

Wśród produktów firmy ICB Pharma obecnych w ofercie i-Apteka.pl znajdują się preparaty zalecane do stosowania w łagodzeniu objawów dermatoz, czy leczeniu atopowego zapalenia skóry takie jak Allergoff Atopy- barierowa oliwka do kąpieli leczniczych, czy Powlekająco barierowy krem do ciała, a także neutralizatory alergenów kurzu domowego Allergoff, środki odstraszające insekty oraz łagodzące ból po ich ukąszeniu.

 

Posiadamy także wyprodukowane przez ICB Pharma preparaty na wszy w postaci płynów, sprayów, emulsji, a nawet gumek do włosów oraz specjalne zestawy oferowane wraz ze specjalistycznymi grzebieniami do usuwania gnid.

      pixel