Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Bristol Myers Squibb Co.

( ilość produktów: 13 )

Założona w 1887 roku w Nowym Jorku przez Williama McLarena Bristol'a i Johna Ripleya Myersa firma Bristol Myers Squibb Co. (BMS) stała się jednym z wiodących graczy w globalnym przemyśle farmaceutycznym. Początkowo działająca jako niewielka apteka, szybko przekształciła się w globalną korporację, której misją jest "odkrywanie, rozwijanie i dostarczanie innowacyjnych leków, które pomagają pacjentom przezwyciężać poważne choroby".

BMS specjalizuje się w wielu obszarach terapeutycznych, z naciskiem na onkologię, kardiologię, immunologię oraz choroby układu nerwowego. Firma jest odpowiedzialna za rozwijanie i wprowadzenie na rynek wielu innowacyjnych terapii, które znacząco zmieniają życie pacjentów na całym świecie, zwłaszcza tych dotkniętych chorobami, które do tej pory były trudne do leczenia.

 

Działalność Bristol Myers Squibb Co. opiera się na głębokim zrozumieniu potrzeb pacjentów oraz na bliskiej współpracy z lekarzami i naukowcami. Nieustannie dążąc do innowacji, BMS jest nie tylko liderem w dziedzinie badań i rozwoju leków, ale również przykładem korporacyjnej odpowiedzialności społecznej.

 

Wybierając terapie marki Bristol Myers Squibb Co., stawia się na produkty oparte na ponad stuletniej tradycji, zaawansowanej wiedzy naukowej i nieustannym zaangażowaniu w poprawę zdrowia.

    pixel