Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Merz

( ilość produktów: 7 )

Założona 9 marca 1908 roku przez Fryderyka Merza, firma Merz to ucieleśnienie ponad stuletniego doświadczenia, innowacji oraz zaangażowania w poprawę jakości życia. Jako globalna, rodzinnie zarządzana firma z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, Merz zyskała uznanie na międzynarodowej arenie, dostarczając produkty, które wspierają zarówno specjalistów w dziedzinie estetyki, jak i neurologii.

Od momentu swojego powstania, Merz skoncentrowała swoje wysiłki na rozwoju produktów, które nie tylko odpowiadają na potrzeby pacjentów, ale także umożliwiają lekarzom oferowanie najlepszej możliwej opieki. Innowacyjność Merz widoczna jest w ciągłym poszerzaniu oferty produktowej, której celem jest poprawa wyglądu, samopoczucia oraz ogólnej jakości życia użytkowników.

 

Produkty firmy Merz, jakie oferujemy w naszej aptece, dostępne są w różnorodnych formach aplikacji, aby sprostać zróżnicowanym potrzebom i preferencjom pacjentów. W ofercie znajdują się m.in. granulaty do sporządzania roztworów doustnych, które umożliwiają łatwe i szybkie przygotowanie leku. Dostępne są także żele do miejscowego stosowania, drażetki oraz roztwory do wstrzykiwań.

 

Merz Pharma GmbH & Co KGaA
Eckenheimer Landstraße 100
60318 Frankfurt nad Menem

    pixel