Astellas

( ilość produktów: 26 )

Astellas to firma, która obecna jest w 40 krajach europejskich, a także w Afryce i na Bliskim Wschodzie. To lider, jeśli chodzi o zmiany w opiece zdrowotnej, który za cel stawia sobie przekształcanie naukowych innowacji w wartości dla pacjentów. Tłumaczy to, dlaczego produkty firmy Astellas wyróżniają się zarówno najwyższą jakością, jak i unikalnym składem.

Niektóre z nich wydawane są wyłącznie na receptę np. kapsułki Advagraf stosowane w celu zapobiegania odrzuceniu przeszczepu czy tabletki Forcid, czyli antybiotyk z grupy penicylin. Jednak oferta tej renomowanej firmy jest bardzo zróżnicowana, dlatego oprócz leków sprzedawanych na receptę znajdziesz w niej kremy i odżywki.
 

Wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji ciała zamówisz na stronie i-Apteka.pl. Jeśli Twoja skóra jest wysuszona i szorstka zwróć uwagę na odżywkę Nanobase. W jej składzie znajdują się ceramidy oraz niezbędne lipidy, które przywracają skórze właściwy poziom nawilżenia. Jeśli Twoim problemem jest sucha skóra pomóc może również krem Lipobase o silnych właściwościach nawilżających.

    pixel