Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

3M Poland

( ilość produktów: 8 )

Szukasz czegoś, co złagodzi ból, zmniejszy opuchliznę i zasinienie, które powstały w wyniku kontuzji lub urazu? Cierpisz na chroniczne bóle pojawiające się z różnych powodów i potrzebujesz czegoś, co szybko uśmierzyć ból? Dopadło Cię przeziębienie i szukasz wygodnych w użyciu okładów żelowych, dzięki którym będziesz mógł się szybko rozgrzać? We wszystkich tych przypadkach świetnie sprawdzą się produkty 3M Poland.

Jeśli ze względu na sportowy tryb życia jesteś częściej narażony na kontuzje i urazy warto, żebyś zawsze miał pod ręką wygodny w użyciu spray „Nexcare ColdHot Cold”. Przyniesie Ci natychmiastową ulgę, złagodzi ból, zmniejszy obrzęk i zasinienie.
 

Zamiast sprayu wolisz coś w formie okładów żelowych wielokrotnego użytku? Na i-Apteka.pl dostępne są produkty firmy 3M Poland, które możesz podgrzewać lub chłodzić. Nie są to zwykłe okłady – wyróżniają się wysoką jakością, wyjątkową trwałością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Przykładem jest Nexcare ColdHot Therapy Pack Comfort, który został wyposażony w termowskaźnik pozwalający monitorować stopień jego ogrzania.

      pixel