Convatec Limited

( ilość produktów: 32 )

Convatec Limited to produkty stomijne i opatrunki specjalistyczne stworzone w celu poprawy jakości życia pacjentów ze stomią. Na i-Apteka.pl dostępne są m.in.:
 

  • Opatrunki piankowe AQUACEL Foam, które są łatwe w użyciu, zapewniają maksymalny komfort i wspierają proces gojenia się ran. Ponadto, dzięki wodoodpornej warstwie zewnętrznej umożliwiającej odparowanie nadmiaru wilgoci, chronią przed zakażeniami bakteryjnymi i wirusowymi. Opatrunki mogą być stosowane również w ramach opieki profilaktycznej, ponieważ zapobiegają uszkodzeniom skóry i odleżynom.
  • AQUACEL AG+ Extra Opatrunek wzmocniony z dodatkiem srebra, który działa antybakteryjnie, chłonie wysięk i wspiera proces gojenia się ran.
  • GranuGel, czyli specjalistyczny żel stosowany w leczeniu ran głębokich z martwicą rozpływową lub suchą. Zawarte w nim składniki uwadniają martwe tkanki, a także oczyszczają rany z martwicy.
     

Na stronie dostępne są również inne produkty Convatec Limited – zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wyboru tego, który jest najlepiej dostosowany do indywidualnych potrzeb.

pixel