Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

G.L. Pharma

( ilość produktów: 12 )

Założona w 1948 roku w Lannach w Austrii G.L. Pharma jest wyrazem połączenia austriackiego dziedzictwa farmaceutycznego z najwyższymi standardami produkcji leków. Firma, korzystając z bogatej tradycji i innowacyjnego podejścia, stała się jednym z kluczowych graczy w europejskim przemyśle farmaceutycznym.

Specjalizując się w szerokim zakresie terapii G.L. Pharma dostarcza leki, które wspierają leczenie różnych schorzeń. W ich portfolio można znaleźć produkty przeznaczone do leczenia chorób układu krążenia, układu nerwowego oraz zaburzeń metabolicznych. Dążąc do doskonałości w każdym aspekcie produkcji, firma gwarantuje, że każdy produkt opiera się na solidnych badaniach klinicznych i spełnia najwyższe standardy jakości.

 

Działalność G.L. Pharma odzwierciedla połączenie tradycyjnych wartości z nowoczesnym podejściem do badań i rozwoju. Firma nieustannie inwestuje w badania i rozwój, dążąc do opracowywania innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych, które mogą przynieść realne korzyści pacjentom.

    pixel