Vitama S.A.

( ilość produktów: 2 )

Vitama S.A. to firma farmaceutyczna, która stawia na profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz innowacyjność. Preparaty przez nią produkowane są nieocenioną pomocą w najczęstszych schorzeniach. Cieszą się dużym uznaniem zarówno wśród pracowników opieki zdrowotnej, jak i pacjentów.

Produkty Vitama S.A. są ogólnodostępne. Możesz zamówić je również na i-Apteka.pl. Oferujemy Ci tabletki do ssania, kapsułki oraz tabletki do połknięcia. Większość z nich kupisz bez recepty:
 

  • Medifolic – zawiera kwas foliowy (400 mcg w 1 tabletce), dlatego polecany jest szczególnie kobietom planującym ciążę oraz ciężarnym.
  • Gerdoff – tabletki do ssania z siarczanem chondroityny, wodorotlenkiem glinu i kwasem hialuronowym. Wskazaniem do ich stosowania jest łagodzenie objawów refluksu żołądkowo-przełykowego.
  • Entolactis – suplement diety w postaci kapsułek, które zawierają żywe kultury bakterii (Lactobacillus paracasei CNCM I-1572). Polecany osobom, które chcą zadbać o mikroflorę jelit. Może być przyjmowany również przez dzieci powyżej 6. roku życia.
    pixel