Bausch Health

( ilość produktów: 63 )

Bausch Health Poland – jedna z największych firm farmaceutycznych w Polsce, należąca do grupy Bausch działającej na terenie 100 krajów. Produkty tej renomowanej firmy, cieszącej się uznaniem na arenie międzynarodowej, możesz zamówić na i-Apteka.pl. Stany zapalne jamy ustnej i gardła, spadek odporności, afty – to tylko wybrane problemy, w których rozwiązaniu pomogą Ci produkty firmy Bausch Health Poland.

Szukasz czegoś, co przyniesie ulgę Twojemu dziecku, które zmaga się z aftami? Z myślą o najmłodszych pacjentach powstał żel Sachol Kids przyspieszający gojenie się zmian, zmniejszający dyskomfort i ból.
 

Z kolei z myślą o stanach zapalnych w obrębie jamy ustnej u dorosłych powstał Inaldin Gardło – aerozol z benzydaminą. Jest to substancja czynna, która wykazuje miejscowe działanie znieczulające, a także łagodzi stan zapalny.
 

W ofercie i-Apteka.pl dostępne są również suplementy diety tej renomowanej firmy farmaceutycznej takie jak m.in. 4 Flex. Są one stosowane w celu uzupełnienia diety w cenne witaminy i składniki mineralne.

pixel