REMESOLIN kapsułki dojelitowe twarde

  • Remesolin jest preparatem wpływającym na przewód pokarmowy i metabolizm o działaniu hamującym wydzielanie kwasu solnego w żołądku. Podawany w leczeniu chorób spowodowanych nadmiernym wydzielaniem kwasu żołądkowego.
  • REMESOLIN kapsułki dojelitowe twarde
Producent: Actavis
Skład: esomeprazol
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład:
esomeprazol (esomeprazolum)

Wskazania:
- młodzież od 12 roku życia. Choroba refluksowa przełyku: przewlekłe leczenie pacjentów z zaleczonym zapaleniem przełyku w celu zapobiegania nawrotom, objawowe leczenie choroby refluksowej przełyku; leczenie erozyjnego, refluksowego zapalenia przełyku; w połączeniu z antybiotykami leczenie choroby wrzodowej dwunastnicy wywołanej przez Helicobacter pylori,
- dorośli. Leczenie pacjentów, u których konieczne jest stosowanie długotrwałego leczenia NLPZ: leczenie wrzodów żołądka związanych z leczeniem NLPZ, zapobieganie wrzodom żołądka i dwunastnicy, związanym z leczeniem NLPZ, u pacjentów z grupy ryzyka. Przedłużone leczenie po podaniu ezomeprazolu we wlewie dożylnym rozpoczynającym leczenie zapobiegające ponownemu krwawieniu z wrzodów trawiennych. Leczenie zespołu Zollingera-Ellisona. Choroba refluksowa przełyku (GERD): leczenie nadżerek w przebiegu refluksowego zapalenia przełyku, zapobieganie nawrotom refluksowego zapalenia przełyku, leczenie objawowe choroby refluksowej przełyku. Eradykacja Helicobacter pylori w połączeniu z odpowiednim leczeniem przeciwbakteryjnym: leczenie wrzodów dwunastnicy współistniejących z zakażeniem Helicobacter pylori, zapobieganie nawrotom wrzodu trawiennego u pacjentów z chorobą wrzodową wywołaną zakażeniem Helicobacter pylori.

Działanie:
Preparat zawiera S-izomer omeprazolu, charakterystyczny inhibitor pompy protonowej (H+/K+- ATP-azy) w komórkach okładzinowych żołądka. Zatrzymuje nadprodukcję kwasu solnego zarówno podstawowe, jak i stymulowane. Ograniczenie produkcji kwasu solnego zwiększa stężenie gastryny i chromograniny A we krwi.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na ezomeprazol, pochodne benzimidazolu lub inne składniki preparatu
- jednoczesne stosowanie nelfinawiru

Dawkowanie Remesolin:
Doustnie. Należy dobrać indywidualne dawkowanie w zależności od wieku, rodzaju schorzenia i jego nasilenia oraz potrzeb pacjenta.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel