Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Actavis

( ilość produktów: 76 )

Jeden z czołowych gigantów farmaceutycznych, zaczynający swoją działalność w 1986 roku. Patrząc na charakter firmy i jej ciągły rozwój oraz rozrost, śmiało można powiedzieć, że produkty marki Actavis mają zasięg globalny. Leki generyczne, na receptę i bez recepty są produkowane w przeszło 40 różnych zakładach znajdujących się w różnych zakątkach globu (m.in. Indiach, Wielkiej Brytanii czy Islandii), a łączy je wysoki standard i jakość produkcji. Marka kładzie nacisk na bezpieczeństwo podnosząc ciągle wymagania w tym zakresie.

Actavis słynie ze swoich innowacyjnych rozwiązań i przoduje w wyszukiwaniu najnowszych technologii farmaceutycznych, by móc zastosować je w etapie produkcyjnym swoich produktów. Prócz tego prowadzi liczne szkolenia personelu na każdym szczeblu kariery, by każdy członek rodziny Actavis mógł w pełni przyczyniać się rozwoju firmy, a nie być tylko tego obserwatorem. Takie podejście wewnątrz jednostki firmowej wiele mówi nam o producencie pod kątem podejścia i efektywności swoich działań.
 

Przedsiębiorstwo Actavis skupia swoją szczególną uwagę na kilka gałęziach przemysłu farmaceutycznego m.in. chorobach zakaźnych, choroby urologiczne, choroby układu krążenia, problemy i choroby dermatologiczne, estetyczne i okulistyczne. Leki ukierunkowane w tych zakresach są liderami na rynku i z ogromną skutecznością walczą o zdrowie wszystkich swoich pacjentów. Nie można także zapominać, że Actavis zajmuje się również wydawaniem licencji na produkowanie leków generycznych.

pixel