Maxigra Go 25mg x 4 tabletki na zaburzenia erekcji

  • Cierpisz na zaburzenia erekcji? Już nie potrzebujesz recepty, aby cieszyć się seksem! Produkt leczniczy Maxigra Go to tabletki zawierające sildenafil, czyli jedną z najskuteczniejszych substancji czynnych, które pomagają osiągnąć wzwód.
  • Maxigra Go 25mg x 4 tabletki na zaburzenia erekcji
Producent: Polpharma
Kod produktu: 41284
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
21,90 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Maxigra Go a interakcje z lekami

Przed rozpoczęciem stosowania preparatu należy poinformować lekarza o przyjmowanych ostatnio przez pacjenta lekach, a także tych, które planuje przyjmować. Należy pamiętać, że opisywany preparat może wchodzić w interakcje z innymi lekami, zwłaszcza tymi, które przyjmuje się w celu leczenia bólu w klatce piersiowej. Nie zaleca się przyjmowania leku Maxigra Go jednocześnie z innymi lekami bez wskazania lekarza.

Jeśli dojdzie do pogorszenia się stanu zdrowia pacjenta wymagającego niezwłocznej pomocy lekarskiej, należy poinformować personel medyczny o przyjęciu leku Maxigra Go oraz wskazać godzinę jego przyjęcia.

Lek Maxigra Go z jedzeniem, piciem i alkoholem

Należy pamiętać, że przyjmowanie leku w czasie obfitych posiłków może wydłużać czas niezbędny do rozpoczęcia jego działania. Zdolność do uzyskania erekcji po przyjęciu leku może również zostać zaburzona na skutek spożywania alkoholu. W celu uzyskania maksymalnego efektu leczniczego Maxigra Go, przed zażyciem leku nie należy spożywać dużych ilości alkoholu.

Skład Maxigra Go:

Jedna tabletka zawiera: substancję czynną: syldenafil (Sildenafilum) – 25mg (tworzącego się in situ z 35,12mg syldenafilu cytrynianu) oraz substancje pomocnicze: polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, laktoza jednowodna, powidon K-30, aspartam (E951), kroskarmeloza sodowa, aromat miętowy, magnezu stearynian, potasu wodorotlenek (do regulacji pH) lub kwas solny (do regulacji pH).

Jak działa Maxigra na zaburzenia erekcji:

Syldenafil to lek z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Jest to składnik, który wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych w członku, tym samym powoduje napływ krwi w stanach podniecenia seksualnego. Produkt leczniczy Maxigra Go pomaga uzyskać oraz utrzymać erekcję. Jednak aby zadziałał zgodnie z oczekiwaniami potrzeba dodatkowego czynnika, czyli pobudzenia seksualnego!

Jak sotosować Maxigra Go 4 tabletki:

Produkt leczniczy Maxigra Go 25mg wskazany do stosowania w przypadkach impotencji (zaburzeń wzwodu) u mężczyzn powyżej 18. roku życia.

Informacje dodatkowe:

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Produkt zawiera laktozę oraz źródło fenyloalaniny (aspartam). Osoby, u których występują takie schorzenia jak: niedokrwistość sierpowatokrwinkowa, białaczka, szpiczak mnogi; anatomiczne zniekształcenie prącia lub choroba Peyroniego; dolegliwości i choroby serca; choroba wrzodowa; zaburzenia krzepnięcia; zaburzenia czynności nerek i wątroby przed zastosowaniem leku muszą skonsultować się z lekarzem. Preparat nie nadaje się do równoczesnego stosowania z innymi produktami stosowanymi w leczeniu zaburzeń wzwodu. Nie stosować w sytuacji, gdy brak jest objawów zaburzeń wzwodu. Nie stosować jednocześnie z lekami stosowanymi w przypadku tętniczego nadciśnienia płucnego, które zawierają syldenafil lub inne inhibitory fosfodiesterazy typu 5.

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku. Nie stosować u kobiet. Nie stosować poniżej 18. roku życia. Nie stosować w przypadku osób przyjmujących: leki z azotanami (zwiększone ryzyko zmniejszenia ciśnienia tętniczego); leki bądź inne środki uwalniające tlenek azotu; riocyguat. Nie stosować w przypadku stwierdzonej ciężkiej choroby serca lub wątroby; dziedzicznych zmian degeneracyjnych siatkówki (np. zwyrodnienie barwnikowe siatkówki); nie stosować po przebytym udarze lub zawale serca oraz przy niskim ciśnieniu tętniczym. Nie stosować u osób, u których kiedykolwiek stwierdzono utratę wzroku, która nie była związana z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego.

Działania niepożądane Maxigra Go:

W przypadku wystąpienia tych objawów konieczne jest natychmiastowe przerwanie stosowania leku oraz skorzystanie z pomocy medycznej: reakcja alergiczna (niezbyt często); nagły, świszczący oddech, trudności w oddychaniu lub zawroty głowy, obrzęk powiek, twarzy, ust lub gardła; bóle w klatce piersiowej (niezbyt często); nadmiernie przedłużające się, czasem bolesne wzwody (rzadko); nagłe pogorszenie lub utrata wzroku (rzadko); ciężkie reakcje skórne (rzadko); napady padaczkowe, drgawki (rzadko). Ponadto lek może wywołać inne objawy niepożądane: bardzo często: ból głowy; często: nudności, nagłe zaczerwienienie twarzy, uderzenia gorąca (objawy obejmują uczucie gorąca w górnej części ciała), niestrawność, widzenie z kolorową poświatą, niewyraźne widzenie, zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy; niezbyt często: wymioty, wysypka skórna, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu, widzenie błysków światła, jaskrawe widzenie, wrażliwość na światło, łzawienie oczu, kołatanie serca, szybkie bicie serca, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie tętnicze, bóle mięśni, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy pochodzenia błędnikowego, dzwonienie w uszach, suchość w jamie ustnej, zatkane lub niedrożne zatoki, zapalenie błony śluzowej nosa, ból w górnej części brzucha, choroba refluksowa przełyku (objawy obejmują zgagę), krew w moczu, ból rąk lub nóg, krwawienie z nosa, uczucie gorąca oraz uczucie zmęczenia; rzadko: omdlenia, udar, zawał serca, nieregularne bicie serca, przemijające zmniejszenie przepływu krwi do części mózgu, uczucie ucisku w gardle, zdrętwienie ust, krwawienie do tylnej części oka, podwójne widzenie, zmniejszona ostrość widzenia, nieprawidłowe odczucia we wnętrzu oka, obrzęk oczu lub powiek, niewielkie cząstki lub punkty w polu widzenia, widzenie obwódek wokół źródeł światła, rozszerzenie źrenicy, nieprawidłowe zabarwienie białka oka, krwawienie z prącia, obecność krwi w spermie, suchość nosa, obrzęk wewnątrz nosa, uczucie drażliwości, nagłe osłabienie lub utrata słuchu.

Dawkowanie Maxigra Go: 

Stosować według zaleceń lekarza, farmaceuty bądź zgodnie z opisem na ulotce. Zalecana początkowa dawka: 25mg. Preparat należy przyjmować raz na dobę, na godzinę przed planowanym stosunkiem. Tabletkę należy przez chwilę rzuć, po czym połknąć. Lek można stosować niezależnie od jedzenia.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z Maxigra Go 25mg x 4 tabletki na zaburzenia erekcji

2021-11-12

Zaburzenia erekcji – powody, objawy, leczenie

Zaburzenia erekcji – powody, objawy, leczenie
Mimo stałego nagłaśniania problemu większość mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcj traktuje to jako temat tabu, zapominając zupełnie, że szukanie przyczyn oraz ewentualne wdrożenie leczenia nie musi być krępujące. Podstawą w osiągnięciu satysfakcji seksualnej jest zwiększenie świadomości oraz umiejętne zweryfikowanie przyczyny wystąpienia przypadłości, w czym pomóc może jedynie urolog. Jakie są zatem powody zaburzeń wzwodu, jak wygląda leczenie oraz jak działają preparaty, które pomagają uzyskać erekcję, tj. Maxon Forte czy Inventum?
2021-04-21

Sildenafil i jego działanie oraz możliwe skutki uboczne

Sildenafil i jego działanie oraz możliwe skutki uboczne
Sildenafil to celebryta wśród substancji wykorzystywanych w produkcji leków. Ten związek chemiczny zawdzięcza swoją popularność małej niebieskiej tabletce, która pomogła wielu mężczyznom na całym świecie uporać się z problemem impotencji. Choć jest on bohaterem dowcipów i przyjacielem w intymnej potrzebie, bywa też niebezpieczny i nie warto z nim zadzierać!
2016-06-23

Sildenafil bez recepty - MaxOn Active, czy zrewolucjonizuje rynek produktów na potencję?

Sildenafil bez recepty - MaxOn Active, czy zrewolucjonizuje rynek produktów na potencję?
Ta informacja elektryzuje wszystkich od momentu jej udostępnienia - od 6 maja 2016 w aptekach dostępny jest nowy lek zawierający sildenafil. Skąd takie podniecenie? Stąd, że po raz pierwszy w Polsce można go kupić bez recepty!
pixel