Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Tadalafil Maxigra 0,01g x 2 tabletki

  • Produkt leczniczy Tadalafil Maxigra 0,01g to lek wskazany do stosowania w przypadku stwierdzonych zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Impotencja to niemożność uzyskania i utrzymania erekcji wystarczającej do odbycia stosunku seksualnego.
  • Tadalafil Maxigra 0,01g x 2 tabletki
Producent: Polpharma
Kod produktu: 41378
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
29,90 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

Tadalafil Maxigra to skuteczny lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Działa na bazie tadalafilu, inhibitora fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Dzięki temu mechanizmowi działania, Tadalafil Maxigra pomaga zwiększyć dopływ krwi do prącia, umożliwiając osiągnięcie i utrzymanie satysfakcjonującego wzwodu. Co ważne, lek został zaprojektowany tak, aby oferować mężczyznom długotrwałe wsparcie, co czyni go wyjątkowo praktycznym w użyciu, nie tylko przed planowaną aktywnością seksualną, ale także jako część regularnej terapii.

Skład Tadalafil Maxigra 0,01g:

Substancja czynna: tadalafil (Tadalafilum). Każda tabletka leku zawiera 10mg tadalafilu oraz substancje czynne: rdzeń tabletki – laktoza jednowodna, powidon K 30, poloksamer typ 188, sodu laurylosiarczan, kroskarmeloza sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian; otoczka tabletki – alkohol poliwinylowy, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 3350, talk, żelaza tlenek żółty (E172), żelaza tlenek czerwony (E172).

Działanie Tadalafil Maxigra 0,01g:

Lek dla dorosłych mężczyzn (powyżej 18. roku życia), u których stwierdzone zostały zaburzenia erekcji, czyli impotencja. Jest to niemożność uzyskania lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. Produkt leczniczy Tadalafil Maxigra 0,01g zawiera jako substancję czynną tadalafil – lek z grupy leków nazywanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5. Lek pomaga rozszerzać naczynia krwionośne w prąciu, dzięki czemu ułatwia napływ krwi do członka, a tym samym poprawia erekcję. Lek znacznie poprawia zdolność uzyskania wzwodu odpowiedniego do odbycia stosunku płciowego pod warunkiem stymulacji seksualnej.

Zastosowanie Tadalafil Maxigra:

Produkt leczniczy Tadalafil Maxigra 0,01g wskazany do stosowania w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn.

Informacje dodatkowe o Tadalafil Maxigra:

Przed zastosowaniem leku należy przeczytać ulotkę i „Informator dla pacjenta”. Przed rozpoczęciem stosowania leku należy omówić to z lekarzem. Lek może zmniejszać stężenie plemników u niektórych mężczyzn. Aktywność seksualna łączy się z pewnym ryzykiem u osób z chorobami serca, stanowi ona dodatkowe obciążenie dla serca. W przypadku problemów z sercem, należy poinformować o tym lekarza. Przed przyjęciem leku należy skonsultować się z lekarzem w następujących przypadkach: niedokrwistość sierpowatokrwinkowa, szpiczak mnogi, białaczka, jakiekolwiek zniekształcenie członka, ciężkie choroby wątroby, ciężkie choroby nerek. Nie wiadomo, czy ten lek jest skuteczny u osób po przebytych zabiegach chirurgicznych w obrębie miednicy, po całkowitym lub częściowym usunięciu gruczołu krokowego, podczas którego nerwy gruczołu krokowego są przecinane (radykalna prostatektomia bez oszczędzania nerwów). Należy przerwać stosowanie leku i niezwłocznie zgłosić się do lekarza, jeśli wystąpi nagłe pogorszenie widzenia lub nagła utrata wzroku. W niektórych przypadkach notowano pogorszenie lub nagłą utratę słuchu, przy czym nie ma pewności, czy ma to bezpośredni związek ze stosowaniem tadalafilu. Niemniej jednak, jeśli wystąpi pogorszenie lub nagła utrata słuchu, należy przerwać stosowanie leku i niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. Nie należy stosować jednocześnie z innymi doustnymi lub miejscowymi lekami stosowanymi w leczeniu zaburzeń erekcji oraz z terapiami tętniczego nadciśnienia płucnego (TNP) z zastosowaniem syldenafilu ani innymi inhibitorami PDE5. Nie wolno przyjmować innych leków na zaburzenia erekcji np. z syldenafilem przez 48 godzin od zażycia tego leku. Nie należy przyjmować tego leku, jeśli nie zostały stwierdzone zaburzenia erekcji. U niektórych osób, którzy przyjmują leki alfa-adrenolityczne (np. doksazosyna, prazosyna, terazosyna) z powodu wysokiego ciśnienia krwi lub rozrostu gruczołu krokowego może dochodzić do zawrotów głowy lub zamroczenia spowodowanych spadkiem ciśnienia krwi podczas szybkiego wstawania lub siadania. W celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia tych objawów, należy regularnie przyjmować stałe dawki swojego leku alfa-adrenolitycznego przed rozpoczęciem stosowania tego leku. W razie wystąpienia objawów niskiego ciśnienia krwi (zawrotów głowy, zamroczenia, wrażenia nadchodzącego omdlenia) należy się położyć lub usiąść i poczekać do ustąpienia objawów, można wypić wodę, zaczerpnąć świeżego powietrza i skrzyżować nogi. Należy unikać szybkiego wstawania lub siadania. Osoby przyjmujące leki obniżające ciśnienie krwi, przed zastosowaniem tego leku powinny skonsultować się z lekarzem. Lek zawiera laktozę – w przypadku stwierdzonej nietolerancji niektórych cukrów, należy się skonsultować z lekarzem przed przyjęciem leku. Lek zawiera sód – mniej niż 1mmol (23mg) sodu na tabletkę powlekaną, lek uznaje się za „wolny od sodu”.

Tadalafil Maxigra - stosowanie u dzieci i młodzieży

Nie stosować poniżej 18. roku życia.

Tadalafil Maxigra - interakcje z lekami

Stosowanie z innymi lekami: w przypadku stosowania innych leków należy się skonsultować z lekarzem, tadalafil może wchodzić w interakcję z niektórymi substancjami leczniczymi, np. z lekami stosowanymi w leczeniu bólu w klatce piersiowej (w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia wymagającego natychmiastowej pomocy medycznej, należy poinformować lekarza o zażyciu tadalafilu oraz godzinie jego zażycia – jest to bardzo ważne z uwagi na długi czas działania tego leku). Nie należy przyjmować tego leku jednocześnie z innymi lekami, bez zalecenia lekarza. Nie stosować jednocześnie z lekami z grupy azotanów, lekami lub środkami uwalniającymi tlenek azotu. Przed przyjęciem leku należy skonsultować się z lekarzem, jeśli stosowane są: leki blokujące receptory alfa-adrenolityczne (np. doksazosyna, prazosyna, terazosyna), inne leki stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi, riocyguat, ketokonazol w tabletkach, inhibitory proteazy (np. rytonawir, sakwinawir), fenobarbital, fenytoina i karbamazepina (leki przeciwdrgawkowe), ryfampicyna, erytromycyna, klarytromycyna (antybiotyki), itrakonazol, inne metody leczenia zaburzeń erekcji. Sok grejpfrutowy może wpływać na skuteczność tego leku.

Tadalafil Maxigra - ciąża i karmienie piersią

Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią: lek nie jest przeznaczony dla kobiet.

Tadalafil Maxigra a prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn

Prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszyn: jeśli wystąpią zawroty głowy, należy unikać prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn.

Przeciwwskazania do stosowania Tadalafil Maxigra:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku. Nie stosować, jeśli stosowane są leki zawierające azotany – przyjmowanie ich jednocześnie może prowadzić do niebezpiecznego zmniejszenia ciśnienia tętniczego (nitrogliceryna, monoazotan izosorbidu, diazotan izosorbidu, tetraazotan pentaerytrolu. Nie stosować, jeśli stosowane są leki lub inne środki uwalniające tlenek azotu (takie jak azotyn amylu, tzw. „poppers”) – przyjmowanie ich jednocześnie może prowadzić do niebezpiecznego zmniejszenia ciśnienia tętniczego. Nie stosować w przypadku ciężkiej choroby serca. Nie stosować po przebytym w ciągu ostatnich 90 dni zawale serca. Nie stosować po przebytym w ciągu ostatnich 6 miesięcy udarze. Nie stosować w przypadku niskiego ciśnienia krwi lub niekontrolowanego wysokiego ciśnienie krwi. Nie stosować w przypadku stwierdzonej kiedykolwiek utraty wzroku w wyniku nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (NAION). Nie stosować, jeśli stosowany jest riocyguat.

Działania niepożądane Tadalafil Maxigra:

Podczas stosowania leku u niektórych osób mogą wystąpić działania niepożądane. Działania niepożądane są zwykle łagodne lub umiarkowane. Należy przerwać stosowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc do lekarza, jeśli wystąpią następujące działania niepożądane: reakcje alergiczne, w tym wysypki (niezbyt często), ból w klatce piersiowej – nie wolno stosować azotanów, należy natychmiast zwrócić się po pomoc lekarską (niezbyt często), priapizm – przedłużona i być może bolesna erekcja (rzadko) – jeśli trwa nieprzerwanie i dłużej niż 4 godziny, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli nie zostaną podjęte żadne działania, może dojść do uszkodzenia tkanek i trwałej utraty potencji; nagła utrata widzenia (rzadko). Inne działania niepożądane: często – ból głowy, ból pleców, ból mięśni, ból rąk i nóg, zaczerwienienie twarzy, przekrwienie błony śluzowej nosa i niestrawność; niezbyt często – zawroty głowy, ból brzucha, nudności, wymioty, zarzucanie treści żołądkowej do przełyku niewyraźne widzenie, ból oczu, trudności w oddychaniu, obecność krwi w moczu, przedłużony czas trwania wzwodu, uczucie kołatania serca, szybkie bicie serca, wysokie ciśnienie krwi, niskie ciśnienie krwi, krwawienie z nosa, dzwonienie w uszach, obrzęk rąk, stóp lub kostek i uczucie zmęczenia; rzadko – omdlenia, drgawki i przemijająca utrata pamięci, obrzęk powiek, zaczerwienienie oczu, nagłe pogorszenie lub utrata słuchu, pokrzywka (swędzące, czerwone uwypuklenia na powierzchni skóry), krwawienie z prącia, obecność krwi w nasieniu i zwiększonapotliwość. Atak serca i udar były rzadko zgłaszane u mężczyzn przyjmujących tadalafil, przy czym większość z nich miała problemy z sercem przed rozpoczęciem stosowania tego leku. Istnieją doniesienia o rzadkich przypadkach pojawienia się częściowego, przemijającego lub trwałego osłabienia widzenia lub utraty widzenia w jednym lub obydwu oczach. U mężczyzn, którzy przyjmują tadalafil, zgłoszono kilka dodatkowych rzadkich działań niepożądanych, których nie obserwowano podczas badań klinicznych: migrena, obrzęk twarzy, ciężkie reakcje alergiczne powodujące obrzęk twarzy i gardła, silne wysypki skórne, zaburzenia objawiające się napływem krwi do oczu, nieregularne bicie serca, dławica piersiowa oraz nagłe zgony sercowe; działanie niepożądane: zawroty głowy było zgłaszane częściej u mężczyzn w wieku powyżej 75. roku życia przyjmujących tadalafil; biegunka była zgłaszana częściej u mężczyzn w wieku powyżej 65. roku życia przyjmujących tadalafil.

Dawkowanie tabletek Tadalafil Maxigra:

Stosować lek według zaleceń na ulotce lub według wskazówek lekarza. Do stosowania doustnego u mężczyzn. Stosować doraźnie – w miarę potrzeby. Tabletkę połykać w całości, popić niewielką ilością wody. Można stosować niezależnie od posiłków. Zalecana dawka dobowa: jedna tabletka (10mg), przyjmować przynajmniej 30 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Lek może być skuteczny do 36 godzin po przyjęciu tabletki. Nie przyjmować więcej niż 1 tabletkę, nie stosować częściej niż 1 raz w tygodniu. Należy pamiętać, że lek nie działa przy braku stymulacji seksualnej, co znaczy, że potrzebna jest gra wstępna. Należy pamiętać, że alkohol może wpływać na zdolność pacjenta do uzyskania erekcji i może spowodować przemijające obniżenie ciśnienia krwi. Nie zaleca się spożywać dużych ilości alkoholu, jeśli planowane jest zastosowanie tego leku (nadmierne spożycie alkoholu może zwiększać ryzyko wystąpienia zawrotów głowy podczas wstawania). Jeśli po zastosowaniu leku nie dochodzi do erekcji lub erekcja nie wystarcza do odbycia stosunku płciowego, należy się skonsultować z lekarzem.

Tadalafil Maxigra - przechowywanie

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z Tadalafil Maxigra 0,01g x 2 tabletki

2024-02-04

Andropauza – jak objawia się męskie klimakterium, ile trwa i kiedy może się pojawić?

Andropauza – jak objawia się męskie klimakterium, ile trwa i kiedy może się pojawić?
Andropauza to okres w życiu mężczyzny, gdy w wyniku procesów starzenia organizmu i zmian hormonalnych pojawiają się różne objawy np. zaburzenia erekcji.
2023-12-09

Niepełny wzwód - jakie mogą być jego przyczyny?

Niepełny wzwód - jakie mogą być jego przyczyny?
Niepełny wzwód oznacza, że penis nie sztywnieje i nie powiększa się, tak jak trzeba, co w znacznym stopniu utrudnia odbycie satysfakcjonującego stosunku.
2023-01-03

Życie intymne seniorów - jak polepszyć jego jakość?

Życie intymne seniorów - jak polepszyć jego jakość?
Życie intymne seniorów to temat tabu. Trzeba jednak głośno rozmawiać o potrzebach osób starszych, głównie o tym, jak polepszyć jakość ich życia intymnego!
pixel