Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Tadalafil Maxon 0,01g x 2 tabletki

  • Produkt leczniczy Tadalafil Maxon 0,01g wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn zmagających się z zaburzeniami erekcji. Substancja czynna leku, czyli tadalafil poprawia zdolność uzyskiwania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego.
  • Tadalafil Maxon 0,01g x 2 tabletki
Producent: Adamed
Kod produktu: 41824
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
29,99 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

Tadalafil Maxon to zaawansowany farmaceutyk, który został stworzony, aby pomóc mężczyznom przywrócić zdolność do osiągania i utrzymywania satysfakcjonującej erekcji. Składnik aktywny, tadalafil, jest odpowiedzialny za skuteczność tego leku, a jego działanie jest szybkie i długotrwałe. Jeśli masz problemy z erekcją i szukasz skutecznego i bezpiecznego rozwiązania, Tadalafil Maxon może być odpowiednią opcją. Dzięki niemu możesz odzyskać pewność siebie w sypialni i cieszyć się satysfakcjonującym życiem intymnym.

Skład Tadalafil Maxon:

Substancja czynna: tadalafil (Tadalafil). Każda tabletka leku zawiera 10mg tadalafilu oraz substancje pomocnicze – rdzeń tabletki: laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna, powidon K 30, poloksamer typ 188, sodu laurylosiarczan, kroskarmeloza sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian; otoczka: alkohol poliwinylowy, makrogol 3350, talk, tytanu dwutlenek (E 171), żelaza tlenek żółty (E 172) żelaza tlenek czerwony (E 172).

Działanie Tadalafil Maxon:

Lek wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli w przypadku niezdolności uzyskania lub utrzymania erekcji prącia, która wystarczyłaby do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Produkt leczniczy Tadalafil Maxon 0,01g zawiera tadalafil, czyli substancję czynną, która znacznie poprawia zdolność uzyskania wzwodu (erekcji) odpowiedniego do odbycia stosunku płciowego. Tadalafil zaliczany jest do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Lek działa po stymulacji seksualnej, wspomaga rozszerzenie naczyń krwionośnych członka, co umożliwia napływ krwi i doprowadza do erekcji. Lek nie pomaga, jeśli nie występują zaburzenia erekcji.

Zastosowanie Tadalafil Maxon:

Produkt leczniczy Tadalafil Maxon 0,01g wskazany do stosowania w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn.

Informacje dodatkowe o Tadalafil Maxon:

Przed rozpoczęciem stosowania leku należy skorzystać z dołączonego do opakowania narzędzia diagnostycznego (ankiety). W przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości należy omówić to z lekarzem lub farmaceutą. Aktywność seksualna łączy się z pewnym ryzykiem, ponieważ stanowi ona dodatkowe obciążenie dla serca. W przypadku wynikającego z narzędzia diagnostycznego braku możliwości zastosowania leku z powodu problemów z sercem, należy poinformować o tym lekarza lub farmaceutę. Przed przyjęciem leku należy poinformować lekarza lub farmaceutę o takich kwestiach jak: niedokrwistość sierpowatokrwinkowy, szpiczak mnogi, białaczka, jakiekolwiek zniekształcenie członka, ciężkie choroby wątroby, ciężkie choroby nerek. Nie wiadomo, czy lek jest skuteczny po przebytych zabiegach chirurgicznych w obrębie miednicy, po całkowitym lub częściowym usunięciu gruczołu krokowego, podczas którego nerwy gruczołu krokowego są przecinane. W przypadku, gdy dojdzie do nagłego pogorszenia widzenia lub nagłej utraty wzroku, należy przerwać stosowanie leku i niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. U niektórych osób przyjmujących tadalafil obserwowano pogorszenie lub nagłą utratę słuchu, nie wiadomo, czy zdarzenie to ma bezpośredni związek ze stosowaniem leku, jeśli jednak wystąpi pogorszenie lub nagła utrata słuchu, należy przerwać stosowanie leku i niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. Nie należy stosować jednocześnie z innymi doustnymi lub miejscowymi lekami stosowanymi w leczeniu zaburzeń erekcji. Nie należy stosować jednocześnie z terapiami tętniczego nadciśnienia płucnego (TNP) z zastosowaniem syldenafilu ani innymi inhibitorami PDE5. Przez 48 godzin po przyjęciu leku nie wolno przyjmować leków zawierających syldenafil, które są stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji lub w leczeniu nadciśnienia płucnego. Nie należy przyjmować, jeśli nie stwierdzono zaburzeń erekcji. Lek nie jest przeznaczony do stosowania u kobiet. Lek nie jest przeznaczony do stosowania poniżej 18. roku życia. Lek zawiera laktozę: należy się skonsultować z lekarzem, jeśli stwierdzono wcześniej nietolerancję niektórych cukrów. Lek zawiera sód – mniej niż 1mmol (23mg) sodu na tabletkę, czyli lek uznaje się za „wolny od sodu”.

Tadalafil Maxon - interakcje z lekami

Stosowanie z innymi lekami: przed zastosowaniem tego należy skonsultować się z lekarzem, jeśli stosowane są jakiekolwiek inne leki. Przed zastosowaniem leku należy skorzystać z narzędzia diagnostycznego. W przypadku wątpliwości należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach przyjmowanych obecnie, ostatnio i o lekach, które pacjent planuje przyjmować. Nie wolno przyjmować jednocześnie z azotanami. Lek ten może wpływać na działanie niektórych leków lub inne leki mogą wpływać na działanie tego leku, chodzi m.in. o takie leki jak: leki blokujące receptory alfa-adrenergiczne; inne leki stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia tętniczego krwi; riocyguat; inhibitory 5-alfa-reduktazy; leki, takie jak ketokonazol w tabletkach i inhibitory proteazy (np. rytonawir, sakwinawir); fenobarbital, fenytoina i karbamazepina; ryfampicyna, erytromycyna, klarytromycyna, itrakonazol; inne metody leczenia zaburzeń erekcji. U niektórych osób przyjmujących leki obniżające ciśnienie krwi może dochodzić do spadku ciśnienia krwi – zwłaszcza podczas szybkiego wstawania lub siadania. W razie wystąpienia objawów niskiego ciśnienia krwi (zawrotów głowy, zamroczenia, wrażenia nadchodzącego omdlenia) należy położyć się lub usiąść i poczekać do ustąpienia objawów, pomóc może również wypicie wody, zaczerpnięcie świeżego powietrza, napięcie mięśni brzucha, krzyżowanie nóg. Należy unikać szybkiego wstawania lub siadania. Stosowanie z jedzeniem i piciem: sok grejpfrutowy może wpływać na skuteczność leku. Wpływ na płodność: zmniejszenie stężenia plemników obserwowano u niektórych mężczyzn. Jest mało prawdopodobne, by prowadziło to do bezpłodności.

Tadalafil Maxon a alkohol

Warto podkreślić, że spożycie alkoholu podczas stosowania leku Tadalafil Maxon może wpływać na jego skuteczność. Alkohol może wpływać na układ krążenia i wydłużać czas działania tadalafilu. Dlatego zaleca się ograniczenie spożycia alkoholu podczas kuracji Tadalafil Maxon. Należy pamiętać, że nadmierne spożycie alkoholu może zwiększać ryzyko działań niepożądanych, takich jak zawroty głowy, nudności czy obniżenie ciśnienia krwi. Dlatego też zaleca się zachowanie umiaru w spożyciu alkoholu w trakcie terapii.

Tadalafil Maxon a prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn

Prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszyn: u niektórych mężczyzn zażywających tadalafil podczas badań klinicznych obserwowano występowanie zawrotów głowy, dlatego należy poznać swoją reakcję na tabletki przed podjęciem decyzji o prowadzeniu samochodu lub obsługiwaniu maszyn.

Przeciwwskazania do stosowania Tadalafil Maxon:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku. Nie stosować u osób, które przyjmują azotany organiczne w jakiejkolwiek postaci lub inne donory tlenku azotu, np. azotyn amylu. Nie stosować, jeśli lekarz zalecił pacjentowi unikać aktywności seksualnej. Nie stosować, jeśli u pacjenta występuje ciężka choroba serca lub w ciągu ostatnich 90 dni pacjent przebył zawał serca. Nie stosować, jeśli pacjent przebył udar w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Nie stosować, jeśli u pacjenta występuje niskie ciśnienie krwi, niekontrolowane wysokie ciśnienie krwi, niekontrolowane zaburzenia rytmu serca. Nie stosować, jeśli u pacjenta stwierdzono kiedykolwiek utratę wzroku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (NAION), określaną jako „porażenie oka”. Nie stosować, jeśli pacjent przyjmuje riocyguat.

Działania niepożądane Tadalafil Maxon:

Podczas leczenia u niektórych osób mogą wystąpić działania niepożądane. Działania te są zazwyczaj łagodne lub umiarkowane. W przypadku wystąpienia następujących objawów należy przerwać stosowanie leku i niezwłocznie zgłosić się do lekarza: reakcje alergiczne, w tym wysypki (niezbyt często); ból w klatce piersiowej – nie wolno stosować azotanów, trzeba natychmiast zwrócić się po pomoc lekarską (niezbyt często); priapizm, przedłużona i być może bolesna erekcja po przyjęciu tadalafilu (rzadko) – jeśli wystąpiła taka erekcja i trwa nieprzerwanie dłużej niż 4 godziny, to należy natychmiast skontaktować się z lekarzem; nagła utrata widzenia (rzadko). Inne zgłaszane działania niepożądane: często: ból głowy, ból pleców, ból mięśni, ból rąk i nóg, zaczerwienienie twarzy, przekrwienie błony śluzowej nosa i niestrawność; niezbyt często: zawroty głowy, ból brzucha, nudności, wymioty, zarzucanie treści żołądkowej do przełyku, niewyraźne widzenie, ból oczu, trudności w oddychaniu, obecność krwi w moczu, przedłużona erekcja, uczucie kołatania serca, szybkie bicie serca, wysokie ciśnienie krwi, niskie ciśnienie krwi, krwawienie z nosa, dzwonienie w uszach, obrzęk rąk, stóp lub kostek i uczucie zmęczenia; rzadko: omdlenia, drgawki i przemijająca utrata pamięci, obrzęk powiek, zaczerwienienie oczu, nagłe pogorszenie lub utrata słuchu, pokrzywka (swędzące, czerwone uwypuklenia na powierzchni skóry), krwawienie z prącia, obecność krwi w nasieniu i zwiększona potliwość. Atak serca i udar były rzadko zgłaszane u mężczyzn przyjmujących tadalafil – większość z nich miała problemy z sercem przed rozpoczęciem stosowania tego leku. Istnieją doniesienia o rzadkich przypadkach pojawienia się częściowego, przemijającego lub trwałego osłabienia widzenia lub utraty widzenia w jednym lub obydwu oczach. U mężczyzn przyjmujących tadalafil zgłoszono kilka dodatkowych rzadkich działań niepożądanych, których nie obserwowano podczas badań klinicznych: migrena, obrzęk twarzy, ciężkie reakcje alergiczne powodujące obrzęk twarzy i gardła, silne wysypki skórne, zaburzenia objawiające się napływem krwi do oczu, nieregularne bicie serca, dławica piersiowa oraz nagłe zgony sercowe. Zawroty głowy były zgłaszane częściej u mężczyzn w wieku powyżej 75. roku życia przyjmujących tadalafil. Biegunka była zgłaszana częściej u mężczyzn w wieku powyżej 65. roku życia przyjmujących tadalafil

Dawkowanie tabletek Tadalafil Maxon:

Lek stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub według wskazówek na ulotce. Stosować doustnie. Lek przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. Połykać w całości, popijać niewielką ilością wody. Tabletki można zażywać niezależnie od posiłków. Zalecana dawka – jedna tabletka (10mg), przyjmować przynajmniej 30 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Lek może jeszcze być skuteczny do 36 godzin po przyjęciu tabletki. Należy się skonsultować z lekarzem w przypadku wrażenia, że lek działa za mocno lub za słabo. Inne dawkowanie leku dozwolone jest wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Lek należy stosować doraźnie, w miarę potrzeby. Nie stosować częściej niż 1 raz w tygodniu. Warunkiem skuteczności leku jest stymulacja seksualna. Pacjent i jego partnerka powinni pamiętać o pobudzeniu seksualnym, tak samo jak w przypadku, gdy pacjent nie zażywa leków na zaburzenia erekcji. Alkohol może wpływać na zdolność pacjenta do uzyskania erekcji i może spowodować przemijające obniżenie ciśnienia tętniczego krwi. Jeżeli pacjent przyjął lek lub planuje jego przyjęcie, nie powinien spożywać dużych ilości alkoholu (stężenie alkoholu we krwi 0,08% lub powyżej), ponieważ może to zwiększyć ryzyko wystąpienia zawrotów głowy przy wstawaniu. Linia podziału na tabletce nie jest przeznaczona do przełamywania tabletki.

Tadalafil Maxon - przechowywanie

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z Tadalafil Maxon 0,01g x 2 tabletki

2024-02-04

Andropauza – jak objawia się męskie klimakterium, ile trwa i kiedy może się pojawić?

Andropauza – jak objawia się męskie klimakterium, ile trwa i kiedy może się pojawić?
Andropauza to okres w życiu mężczyzny, gdy w wyniku procesów starzenia organizmu i zmian hormonalnych pojawiają się różne objawy np. zaburzenia erekcji.
2023-12-09

Niepełny wzwód - jakie mogą być jego przyczyny?

Niepełny wzwód - jakie mogą być jego przyczyny?
Niepełny wzwód oznacza, że penis nie sztywnieje i nie powiększa się, tak jak trzeba, co w znacznym stopniu utrudnia odbycie satysfakcjonującego stosunku.
2023-01-03

Życie intymne seniorów - jak polepszyć jego jakość?

Życie intymne seniorów - jak polepszyć jego jakość?
Życie intymne seniorów to temat tabu. Trzeba jednak głośno rozmawiać o potrzebach osób starszych, głównie o tym, jak polepszyć jakość ich życia intymnego!
pixel