Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Farma Projekt

( ilość produktów: 8 )

Farma Projekt Sp. z o.o., założona w 2003 roku i mająca swoją siedzibę w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy Recordati Industria Chimica e Farmaceutica. Od momentu przejęcia przez Recordati w 2012 roku, Farma Projekt nieustannie rozwija swoją ofertę produktów farmaceutycznych i suplementów diety, zdobywając zaufanie pacjentów i specjalistów.

Produkty Farma Projekt dostępne są w różnych formach, takich jak tabletki i kapsułki. W ofercie firmy znajdują się preparaty do leczenia łagodnego rozrostu gruczołu krokowego, profilaktyki przeciwzakrzepowej oraz chorób układu pokarmowego. Warto zwrócić uwagę na suplementy na oczy, które wspierają prawidłowe widzenie, dzięki składnikom takim jak cynk, witamina B2, kwasy Omega-3, luteina i zeaksantyna. Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym pomagają w ochronie wzroku przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

 

Farma Projekt oferuje także leki przeciwinfekcyjne stosowane w zakażeniach dróg oddechowych, układu moczowo-płciowego oraz przewodu pokarmowego, a także preparaty wpływające na ośrodkowy układ nerwowy i poprawiające zdolności poznawcze oraz pamięć.

 

Farma Projekt Sp. z o.o.
ul. Salwatorska 14
30-109 Kraków
Polska

    pixel