Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Medac

( ilość produktów: 7 )

Medac GmbH to niemiecka firma farmaceutyczna, założona w 1970 roku w Hamburgu przez Wilfrieda Mohra, Clausa-Olafa Weldinga, dr Wernera Mai i Ernsta Vossa. Od samego początku firma specjalizowała się w produkcji preparatów krzepnięcia i środków fibrynolitycznych. Wkrótce potem Medac skupił się na onkologii, wprowadzając na rynek innowacyjny preparat Mitomycyna C, co umocniło jego pozycję w branży farmaceutycznej.

Medac koncentruje się na leczeniu chorób onkologicznych, urologicznych oraz autoimmunologicznych. Produkty są również stosowane w terapii chorób związanych z fibrynolizą i diagnostyce onkologicznej. Dzięki zaawansowanym badaniom i współpracy z czołowymi naukowcami Medac oferuje wysokiej jakości leki i środki diagnostyczne, które wspierają walkę z poważnymi schorzeniami.

 

Produkty Medac, takie jak kapsułki, tabletki powlekane, roztwory do infuzji i ampułki, są dostarczane do 95 krajów na całym świecie, co świadczy o globalnym zasięgu firmy. W 2002 roku Medac otworzył oddział w Warszawie, co ułatwiło dostęp do ich produktów na polskim rynku.

 

Medac GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
ul. Postępu 21B
02-676 Warszawa

    pixel