APAP 0,5 x 12 tabletek

  • Apap to lek zawierający 500mg Paracetamolu - stosowanego w stanach bólowych różnego pochodzenia oraz w przebiegu grypy i przeziębienia z występującą gorączką. Lek wskazany zwłaszcza w: bólach głowy, mięśni, zębów, bólach menstruacyjnych.
  • APAP 0,5 x 12 tabletek
Producent: USP zdrowie
Kod produktu: 4635
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
7,71 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
1 tabletka powlekana zawiera:

substancję czynną: paracetamol 500 mg

Substancje pomocnicze:
wosk Carnauba, hypromeloza, makrogol, powidon, skrobia żelowana, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy.

Działanie:
Apap to jeden z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych leków przeciwbólowych dostępnych na rynku. Substancja czynna - Paracetamol działa poprzez hamowanie aktywności cyklooksygenazy kwasu arachidonowego w ośrodkowym układzie nerwowym i tym samym blokuje ból. Paracetamol wskazany jest także w przebiegu grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych występujących z gorączką i ogólnym, złym samopoczuciem.

Zastosowanie:
Apap to lek stosowany jako środek przeciwbólowy w bólach różnego pochodzenia (ból głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle miesiączkowe) oraz doraźnie jako środek przeciwgorączkowy.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na paracetamol. Ciężkie upośledzenie czynności wątroby i nerek, niedobór G-6-PD i reduktazy methemoglobinowej. Lek nie powinien być stosowany w I trymestrze ciąży. Preparat w kroplach i zawiesinie nie powinien być stosowany u dzieci poniżej 3 m.ż. U dzieci poniżej 12 r.ż. w postaci tabletek może być stosowany po konsultacji z lekarzem.

Dawkowanie:
Lek przyjmuje się drogą doustną. Dorośli 1-2 tabl. (500-1000 mg) 3-4 razy dziennie. Doraźnie przeciwbólowo lub przeciwgorączkowo jednorazowo 1-2 tabl. (500-1000 mg).

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Opinie o APAP 0,5 x 12 tabletek

5.00
Liczba opinii: 12
5
12
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
2015-03-11
Na mnie super działa, najczęściej przy bólach głowy. W zasadzie reakcja w kilkanaście minut.
Jarek, Berło
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2015-02-02
W zasadzie to pomógł mi przy każdym typie bólu - na prawdę skuteczny lek.
Aneta, Głogów
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2015-01-26
Stosuję doraźnie w przypadku mniejszego i większego bólu - bardzo skuteczny lek, u mnie ból znika w ciągu kilkunastu minut.
Karolin, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2015-01-15
W moim przypadku najskuteczniejszy lek przeciwbólowy - ból ustępuje w zasadzie w kilka minut. U mnie problemem są przede wszystkim bóle głowy.
Iza, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2015-01-02
Polecam, ale zakładając korzystanie raz na jakiś czas. Mnie pomaga. Mamie biorącej leki przeciwbólowe codziennie już nie bardzo.
Jarek, Szczecin
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-12-18
Bardzo szybka pomoc przy bólu głowy, kilka razy przy bólu zęba, również po leczeniu. Lek polecam.
Jacek, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-12-12
Skuteczne eliminuje ból - u mnie szczególnie chodzi o głowę i zęby, ale stosowany sporadycznie.
Marta, Tarnów
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-12-10
Skuteczny, szybko działający lek, który stosuję doraźnie. Świetny produkt.
Kacper, Łódź
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-12-01
Super działa na bóle głowy, brzucha i zębów. Biorę raz na jakiś czas, bardzo szybko pomaga - mnie wystarczy pół tabletki.
Patryk, Przemyśl
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-11-20
Na mnie działa - trudno mi powiedzieć jak szybko, ale ból znika za każdym razem.
Paulina, Wilanów
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-10-31
Na prawdę skuteczny i dający efekty - w moim przypadku po 15 minutach ból znika.
Jacek, Nawrotów
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-10-23
Ogólnie pozytyw, ale jeśli chodzi o moją żonę - ja biorę inny lek, ale wiem że i ten działa.
Jakub, Wodrzyn
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z APAP 0,5 x 12 tabletek

2018-07-18

Na ból i gorączkę - paracetamol czy ibuprofen? Oto jest pytanie!

Na ból i gorączkę - paracetamol czy ibuprofen? Oto jest pytanie!
Jak ma działać tabletka przeciwbólowa lub przeciwgorączkowa? Szybko! Więcej nas nie interesuje, liczy się efekt, czyli złagodzenie bólu lub obniżenie gorączki. Idąc tym tropem, łatwo domyślić się, że najlepiej sprzedają się środki zawierające w nazwie dopiski typu „Fast”, „Forte” lub „Max”. Mało kto zastanawia się nad substancją czynną, a to duży błąd! Na rynku dostępne są bowiem leki z paracetamolem oraz z substancjami z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, które wbrew powszechnej opinii różnią się między sobą działaniem. Oto mały przewodnik po lekach przeciwbólowych i przeciwgorączkowych.
2019-05-27

Ból menstruacyjny i sposoby na bolesne miesiączkowanie

Ból menstruacyjny i sposoby na bolesne miesiączkowanie
Życie kobiety determinowane jest przez jej cykl miesiączkowy, kilka dni krwawienia miesięcznego potrafi skutecznie zaprzepaścić weekendowe plany, przeszkodzić w wykonywaniu obowiązków zawodowych, a nawet w codziennym funkcjonowaniu. Ponad 40% kobiet odczuwa bardzo silne bóle menstruacyjne, a ponad 10% bywa sparaliżowana przez ból oraz towarzyszące mu objawy. Zamiast jednak się poddawać, można wypróbować kilka metod złagodzenia dolegliwości menstruacyjnych!
pixel