Mensil 25mg tabletki do rozgryzania i żucia x 2 sztuki

  • Mensil to lek wskazany dla mężczyzn miewających problem z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu przed stosunkiem płciowym. Substancją czynną leku jest sildenafil w dawce 25mg w każdej tabletce. Lek w postaci tabletek do rozgryzania i żucia.
  • Mensil 25mg tabletki do rozgryzania i żucia x 2 sztuki
Producent: Hasco-Lek
Kod produktu: 31295
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
15,90 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Opis produktu

Mensil lek zawiera w składzie sildenafil w dawce 25mg i wskazany jest jako pomoc dla mężczyzn dotkniętych impotencją. Lek może być stosowany wyłącznie przez dorosłych mężczyzn, u których pojawia się problem z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu koniecznego do odbycia stosunku płciowego. Lek Mensil ma postać maleńkich tabletek do rozgryzania i życia, które należy przyjąć w określonym czasie przed planowanym współżyciem - tabletek nie trzeba popijać. Aby lek Mensil zadziałał, konieczna jest stymulacja seksualna, ponieważ samo przyjęcie tabletki bez pobudzenia nie przyniesie rezultatu. Do leku Mensil dołączona jest ulotka, w której znajdują się niezbędne informacje na temat leku, jego ewentualnych działań niepożądanych i interakcji z innymi przyjmowanymi lekami. W opakowaniu leku Mensil znajduje się także instrukcja, która jest narzędziem diagnostycznym. Szczera odpowiedź na pytania w nim zawarte pozwoli ocenić bezpieczeństwo stosowania leku Mensil lub wskaże konieczność skonsultowania się z lekarzem przed przyjęciem leku. Leku Mensil nie można stosować z innymi lekami zawierającymi sildenafil. Zalecana dawka to 25mg raz na dobę.

Substancja czynna Mensil:

Sildenafil 25mg (w jednej tabletce) w postaci cytrynianu

Pozostałe składniki:

Substancje pomocnicze - polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, laktoza jednowodna, powidon K-30, aspartam (E951), kroskarmeloza sodowa, aromat miętowy, magnezu stearynian, potasu wodorotlenek (do ustalenia pH), kwas solny (do ustalenia pH)

Działanie Mensil:

Mensil lek zawierający jako substancję czynną Sildenafil - grupa inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Lek ten wskazany jest dla dorosłych mężczyzn (powyżej 18 roku życia), u których pojawia się problem z osiągnięciem wzwodu i utrzymaniem erekcji koniecznej do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Należy pamiętać, że podobnie jak w przypadku innych leków zawierających w składzie Sildenafil, tak i lek Mensil nie spełni swojego działania bez wcześniejszego pobudzenia seksualnego. Do każdego opakowania leku dołączona została instrukcja dla pacjenta, która ma charakter narzędzia diagnostycznego. Odpowiadając szczerze na każde z pytań w tabeli i zaznaczając odpowiednie rubryki w kwestionariuszu, możliwe będzie wstępne rozpoznanie charakteru zaburzeń erekcji, która może mieć bardzo wiele źródeł - od błahych tj. stres, przemęczenie, poprzez organiczne np. w przebiegu wielu chorób i przyjmowanych leków oraz nałogów aż po dolegliwości towarzyszące bardzo poważnym schorzeniom układu sercowo-naczyniowego, które mogą zagrażać życiu pacjenta.

Uwaga!

Przed zażyciem leku Mensil konieczne jest dokładne zapoznanie się z ulotką oraz wypełnienie testu diagnostycznego.

Dawkowanie Mensil:

Zalecana dawka 25mg. Po konsultacji z lekarzem może zostać zalecane inne dawkowanie. Nie należy przyjmować leku Mensil z innymi lekami zawierającymi sildenafil. Leku Mensil nie należy zażywać częściej niż raz na dobę. Dla osiągnięcia pożądanego działania lek należy przyjąć godzinę przed stosunkiem płciowym/aktywnością seksualną. Ze względu na postać - do rozgryzania i życia - lek ten nie wymaga popijania wodą lub innym płynem. 

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z Mensil 25mg tabletki do rozgryzania i żucia x 2 sztuki

2021-04-21

Sildenafil i jego działanie oraz możliwe skutki uboczne

Sildenafil i jego działanie oraz możliwe skutki uboczne
Sildenafil to celebryta wśród substancji wykorzystywanych w produkcji leków. Ten związek chemiczny zawdzięcza swoją popularność małej niebieskiej tabletce, która pomogła wielu mężczyznom na całym świecie uporać się z problemem impotencji. Choć jest on bohaterem dowcipów i przyjacielem w intymnej potrzebie, bywa też niebezpieczny i nie warto z nim zadzierać!
2016-08-25

Jak stan zdrowia może wpłynąć na sprawność seksualną?

Jak stan zdrowia może wpłynąć na sprawność seksualną?
Potencja i libido to czynniki sterowane w dużej mierze przez nasz stan zdrowia. Wpływa na nie także tryb życia, ilość stresu, posiadane nałogi oraz w nie mniejszym stopniu dieta. Co robić, by móc cieszyć się pełnym zdrowiem, płodnością i sprawnością seksualną?
pixel