CIRRUS x 14 tabletek

  • CIRRUS jest lekiem o przedłużonym działaniu, którego substancjami aktywnymi są ceteryzyna w połączeniu z pseudoefedryną. Cirrus skutecznie łagodzi symptomy alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz skutecznie pomaga w udrożnieniu nosa i zatok
  • CIRRUS x 14 tabletek
Producent: UCB Pharma
Kod produktu: 5437
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
31,73 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Cirrus - opis produktu

Lek Cirrus zawiera w składzie chlorowodorek cetyryzyny 5 mg oraz chlorowodorek pseudoefedryny 120 mg. Lek nie jest dostępny w ofercie wysyłkowej aptek internetowych ze względu na zawartość psudoefedryny w składzie. Lek w aptekach stacjonarnych jest wydawany bez recepty z obowiązującym limitem jedno opakowanie leku dla jednego pacjenta. Lek Cirrus stosowany jest w leczeniu zapalenia błony śluzowej nosa w przebiegu przeziębienia, grypy lub zapalenia zatok przynosowych. Lek dobrze udrażnia nos i zatoki, przynosi ulgę i łatwość oddychania. Lek wskazany jest także w przebiegu alergii. Lek wskazany dla osób dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 roku życia. Przed zastosowaniem leku Cirrus należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Lek Cirrus podobnie jak inne leki posiada przeciwwskazania do stosowania, dlatego przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z ulotką informacyjną dołączoną do opakowania preparatu. Lek należy przyjmować 1 tabletkę 2 razy na dobę (rano i wieczorem), w czasie posiłku lub między posiłkami.

Cirrus - skład

1 tabletka o przedłużonym uwalnianiu zawiera substancję czynną: chlorowodorek cetyryzyny 5 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 120 mg.

Cirrus - działanie

Cirrus zawiera innowacyjne połączenie cetyryzyny z pseudoefedryną, które skutecznie pomagają w odblokowaniu nosa i zatok w przebiegu alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, znacznie zmniejszają wysięk oraz znoszą dokuczliwy objaw kichania i swędzenia nosa w przebiegu alergicznego stanu zapalnego. Preparat wskazany, zarówno we wczesnym stadium alergii, jak i przy zaawansowanym stanie.

Cirrus - wskazania

Sezonowy i całoroczny alergiczny nieżyt nosa, manifestujący się przekrwieniem błony śluzowej nosa, kichaniem, wodnistą wydzieliną z nosa, świądem nosa i spojówek, zwłaszcza w przypadkach, gdy pożądane jest skojarzone działanie przeciwalergiczne i działanie zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa.

Cirrus - dawkowanie

CIRRUS przeznaczony jest do stosowania przez osoby dorosłe i dzieci od 12 lat. Należy przyjmować 1 tabletkę 2 razy na dobę (rano i wieczorem), w czasie posiłku lub między posiłkami.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Opinie o CIRRUS x 14 tabletek

5.00
Liczba opinii: 3
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
2015-05-28
Bardzo dobry lek. Zero kararu nie trzeba używać kropli.
Anna, Stanisławów
Czy opinia była pomocna? Tak1 Nie0
5/5
2014-04-13
Bardzo dobre tabletki na alergie,chyba najlepsze!
Ewelina, Almelo
Czy opinia była pomocna? Tak2 Nie1
5/5
2013-09-13
Mamy z żoną zawsze opakowanie w zapasie, czy to w sezonie przeziębień czy uczuleń. Jedna piguła i zwykły katar ustaje po kwadransie, a alergiczny "wodospad" lejący się z nosa góra po dwu kwadransach. Testowaliśmy inne "wynalazki" w Polsce i za granicą, ale tylko mieszanka cetyryzyny z pseudoefedryną jest skuteczna.
Tomasz, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak8 Nie2
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel