ICN Polfa Rzeszów

( ilość produktów: 35 )

ICN Polfa Rzeszów będąca częścią międzynarodowego koncernu Bausch Health Companies Inc zaliczana jest do grona największych producentów leków (zarówno wydawanych na receptę, jak i OTC) oraz suplementów diety w Polsce. Cieszy się renomą ze względu na to, że stawia na najwyższą jakość i skuteczność terapeutyczną swoich produktów.

Leki (w tym te, które dostępne są bez recepty) oraz suplementy diety tej renomowanej firmy zamówisz na stronie i-Apteka.pl. W bogatym asortymencie znajdziesz zarówno klasyczne tabletki, jak i tabletki do ssania, kapsułki, syropy, maści i saszetki. Wśród nich dostępne są również te, które zostały stworzone z myślą o najmłodszych pacjentach (np. DEFLEGMIN Junior, czyli syrop wskazany w przypadku ostrych lub przewlekłych chorób układu oddechowego).
 

Leki oraz suplementy tej firmy znajdują zastosowanie nie tylko w łagodzeniu objawów ze strony układu oddechowego. W ofercie i-Apteka.pl znajdują się również te, które zalecane są m.in. w przypadku zaparć, nadpotliwości, a także owrzodzeń, oparzeń i drobnych ran.

pixel