SILDENAFIL SYMPHAR tabletki

  • SILDENAFIL SYMPHAR to lek używany u mężczyzn, u których występują zaburzenia erekcji z niezdolnością do uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.
  • SILDENAFIL SYMPHAR tabletki
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład:
sildenafil (Sildenafilum)

Wskazania:
Dla mężczyzn, u których występują zaburzenia erekcji z niezdolnością do uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Działanie:
Jest to silny selektywny inhibitor swoistej dla cGMP fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), która jest odpowiedzialna za rozkład cGMP w ciałach jamistych. Erekcja wywołana przez lek opiera się na działaniu obwodowym. Sildenafil powoduje wzrost stężenia cGMP w ciałach jamistych podczas stosunku. Aby preparat mógł zadziałać niezbędne jest pobudzenie seksualne. Szybko się wchłania po podaniu doustnym i na czczo osiąga stężenie maksymalne w surowicy po 30-120 minutach. W ok. 96% wiąże się z białkami krwi. Enzymy cytochromu P450, w tym CYP3A4 i w mniejszym stopniu CYP2C9 metabolizują sildenafil. Czas połowicznego rozpadu sildenafilu wynosi 3-5 h. Eliminowaniu leku i metabolitów zachodzi wraz z kałem i w mniejszej ilości przez układ moczowy.

Przeciwwskazania:
- uczulenie na sildenafil lub inne składniki leku Sildenafil Symphar
- ciężka niewydolność wątroby
- nie stosować u mężczyzn u których aktywność seksualna jest niewskazana (pacjenci z ciężkimi schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca) oraz mężczyzn którzy stracili wzrok w jednym oku w wyniku nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego niezależnie od tego czy miało to związek z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5
- hipotonia (ciśnienie krwi < 90/50 mmHg)
- niedawno przebyty udar lub zawał serca
- stwierdzone dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki tj. retinitis pigmentosa
- równoczesne stosowanie leków uwalniających tlenek azotu (np. azotan amylu) lub azotanów w jakiejkolwiek postaci

Dawkowanie Sildenafil Symphar:
Sildenafil podaje się doustnie w dawkach to 25-100 mg na dobę jednorazowo na godzinę przed stosunkiem.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel