Mensil 25mg tabletki do rozgryzania i żucia x 4 sztuki

  • Sildenafil to substancja czynna zawarta w leku Mensil 25mg, która pomaga osiągnąć wzwód dorosłym mężczyznom z zaburzeniami erekcji. Lek przyczynia się do rozkurczenia naczyń krwionośnych i zwiększenia napływu krwi do członka.
  • Mensil 25mg tabletki do rozgryzania i żucia x 4 sztuki
Producent: Hasco-Lek
Kod produktu: 33277
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
22,90 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Opis produktu

Mensil 25mg tabletki do rozgryzania i żucia to lek przeznaczony dla mężczyzn, u których wystąpił problem z wywołaniem i utrzymaniem erekcji niezbędnej do prowadzenia satysfakcjonującego życia seksualnego. Przyjmowanie leku Mensil zaleca się w przypadku zaburzeń wzwodu wyłącznie u dorosłych mężczyzn! Substancją czynną leku Mensil jest sildenafil, który od lat i z dużym powodzeniem stosowany jest w leczeniu impotencji u mężczyzn. Sildenafil zwiększa napływ krwi do członka podczas pobudzenia seksualnego, co w efekcie umożliwia uzyskanie erekcji pozwalającej na odbycie stosunku płciowego. Mensil należy przyjąć na około godzinę przed planowanym współżyciem, a do uzyskania prawidłowego efektu działania konieczne jest podcienienie seksualne. Okres działania leku od momentu przyjęcia do osiągnięcia pożądanego efektu może być zróżnicowany w zależności od wieku i stanu zdrowia mężczyzny, a także od tak pozornie nieistotnych czynników jak spożycie obfitego posiłku. Mensil ma postać tabletki, którą należy rozgryźć i żuć, nie wymaga popijania. Przed zastosowaniem tabletek Mensil należy dokładnie zapoznać się z ulotką leku dołączoną do opakowania oraz skorzystać z załączonego narzędzia diagnostycznego, które pomoże ocenić bezpieczeństwo stosowania leku Mensil.

Wskazania do stosowania leku Mensil

Stosowanie leku Mensil 25 zaleca się dorosłym mężczyznom, którzy mają problem z uzyskaniem erekcji albo utrzymaniem jej wystarczająco długo, by odbyć stosunek seksualny. Jego przyjmowanie powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce lub według wskazań lekarskich. Zalecana dla dorosłego mężczyzny dawka leku Mensil to 25 mg. Należy pamiętać, by nie przyjmować leku częściej, niż raz na dobę. Po pobudzeniu seksualnym lek może zacząć działać po czasie około 0,5 do 1 godziny od momentu jego zażycia. Zjedzenie obfitego posiłku może wydłużyć czas reakcji organizmu na jego działanie. Jeśli po zażyciu leku Mensil nie nastąpi pożądane działanie, należy skontaktować się z lekarzem. Nie przyjmować z innymi preparatami zawierającymi syldenafil.

Skład Mensil:

Substancją czynną jest sildenafil w postaci cytrynianu. Jedna tabletka zawiera 25mg sildenafilu. Substancje pomocnicze: polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, laktoza jednowodna, powidon K-30, aspartam (E951), kroskarmeloza sodowa, aromat miętowy, magnezu stearynian, potasu wodorotlenek (do ustalenia pH), kwas solny (do ustalenia pH).

Jak działa Mensil przedłużający stosunek:

Tabletki Mensil zawierają aż 25mg sildenafilu, czyli leku z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Mechanizm działania produktu leczniczego polega na wspieraniu rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, co powoduje zwiększony napływ krwi do członka w trakcie pobudzenia seksualnego. Warunkiem niezbędnym do osiągnięcia erekcji w przypadku stosowania leku jest podniecenie seksualne.

Zastosowanie Mensil:

Produkt leczniczy Mensil 25mg wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z problemem niemożności uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Informacje dodatkowe na temat leku Mensil:

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Chronić przed działaniem światła. Lek zawiera laktozę – w przypadku nietolerancji określonych cukrów konieczna jest konsultacja z lekarzem. Lek zawiera aspartam, źródło fenyloalaniny. Przed użyciem leku należy wypełnić test diagnostyczny.

Przeciwwskazania Mensil:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku. Nie stosować równocześnie z azotanami (ze względu na możliwość niebezpiecznego obniżenia ciśnienia tętniczego krwi), lekami uwalniającymi tlenek azotu, np. azotynem amylu, tzw. poppers (ze względu na możliwość niebezpiecznego obniżenia ciśnienia tętniczego krwi) oraz riocyguatem. Nie stosować w przypadku ciężkich chorób serca lub wątroby, niedawno przebytego udaru lub zawału serca, niskiego ciśnienia tętniczego krwi, u pacjentów z dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, w tym zwyrodnieniem barwnikowym siatkówki (retinitis pigmentosa), u pacjentów ze stwierdzoną kiedykolwiek utratą wzroku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnicy przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (tzw. NAION).

Działania niepożądane Mensil:

Jak każdy lek Mensil 25mg może wywołać działania niepożądane. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej (nagły świszczący oddech, trudności w oddychaniu, zawroty głowy, obrzęk powiek, twarzy, ust lub gardła); bólów w klatce piersiowej (w trakcie stosunku lub po stosunku, w takim przypadku należy przyjąć pozycję półsiedzącą i rozluźnić się, nie wolno przyjmować azotanów w celu złagodzenia bólów); nadmiernie przedłużającego się i bolesnego wzwodu; nagłego pogorszenia się lub utraty wzroku; ciężkich reakcji skórnych (ciężkie łuszczenie się i obrzęk skóry, pęcherze w jamie ustnej, na narządach płciowych i dookoła oczu, gorączka), napadów padaczkowych lub drgawek, należy natychmiast przerwać stosowanie leku i bezzwłocznie zgłosić się do lekarza. Bardzo częste działania niepożądane: ból głowy. Częste działania niepożądane: nudności, nagłe zaczerwienienie twarzy, uderzenia gorąca, niestrawność, widzenie z kolorową poświatą, niewyraźne widzenie, zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy. Niezbyt częste działania niepożądane leku Mensil: wymioty, wysypka skórna, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu, widzenie błysków światła, jaskrawe widzenie, wrażliwość na światło, łzawienie oczu, kołatanie serca, szybkie bicie serca, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, bóle mięśni, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy, dzwonienie w uszach, suchość w jamie ustnej, zatkane lub niedrożne zatoki, zapalenie błony śluzowej nosa (w tym: katar, kichanie i zatkany nos), ból w górnej części brzucha, choroba refluksowa przełyku (w tym: zgaga), krew w moczu, ból rąk lub nóg, krwawienie z nosa, uczucie gorąca oraz uczucie zmęczenia. Rzadkie działania niepożądane leku Mensil: omdlenia, udar, zawał serca, nieregularne bicie serca, przemijające zmniejszenie przepływu krwi do części mózgu, uczucie ucisku w gardle, zdrętwienie ust, krwawienie do tylnej części oka, podwójne widzenie, zmniejszona ostrość widzenia, nieprawidłowe odczucia we wnętrzu oka, obrzęk oczu lub powiek, niewielkie cząstki lub punkty w polu widzenia, widzenie obwódek wokół źródeł światła, rozszerzenie źrenicy, nieprawidłowe zabarwienie białka oka, krwawienie z prącia, obecność krwi w spermie, suchość nosa, obrzęk wewnątrz nosa, uczucie drażliwości, nagłe osłabienie lub utrata słuchu.

Dawkowanie Mensil:

Stosować zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce lub według zaleceń lekarza. Zwyczajowo zalecana dawka to 25mg. Nie stosować częściej niż raz na dobę. Przyjmować na około godzinę przed stosunkiem. Tabletkę należy rozgryźć i żuć. Warunkiem osiągnięcia erekcji jest pobudzenie seksualne. W przypadku niewystąpienia erekcji lub zbyt krótko trwającego wzwodu należy skonsultować się z lekarzem.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z Mensil 25mg tabletki do rozgryzania i żucia x 4 sztuki

2021-04-21

Sildenafil i jego działanie oraz możliwe skutki uboczne

Sildenafil i jego działanie oraz możliwe skutki uboczne
Sildenafil to celebryta wśród substancji wykorzystywanych w produkcji leków. Ten związek chemiczny zawdzięcza swoją popularność małej niebieskiej tabletce, która pomogła wielu mężczyznom na całym świecie uporać się z problemem impotencji. Choć jest on bohaterem dowcipów i przyjacielem w intymnej potrzebie, bywa też niebezpieczny i nie warto z nim zadzierać!
2016-08-25

Jak stan zdrowia może wpłynąć na sprawność seksualną?

Jak stan zdrowia może wpłynąć na sprawność seksualną?
Potencja i libido to czynniki sterowane w dużej mierze przez nasz stan zdrowia. Wpływa na nie także tryb życia, ilość stresu, posiadane nałogi oraz w nie mniejszym stopniu dieta. Co robić, by móc cieszyć się pełnym zdrowiem, płodnością i sprawnością seksualną?
pixel