Tadalafil SUN tabletki powlekane

  • Zawarta w leku substancja czynna, czyli tadalafil to inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Produkt leczniczy Tadalafil SUN w postaci tabletek powlekanych jest wskazany do stosowania u mężczyzn z zaburzeniami erekcji.
  • Tadalafil SUN tabletki powlekane
Producent: Sun Farm
Skład: tadalafil
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład:
tadalafil (tadalafilum)

Wskazania:
Wskazaniem do stosowania leku są zaburzenia erekcji u mężczyzn dorosłych. Aby uzyskać skuteczne działanie tadalafilu wymagana jest stymulacja seksualna. Lek można także stosować w leczeniu objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego u dorosłych mężczyzn.

Działanie:
Tadalafil to selektywny, odwracalny inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Mechanizm jego działania w zaburzeniach erekcji polega przede wszystkim na umożliwianiu napływu krwi do członka, co pozwala na osiągnięcie wzwodu. Warunkiem koniecznym dla uzyskania skutecznego działania jest stymulacja seksualna. Dodatkowo lek można stosować w łagodzeniu objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą
- jednoczesne stosowanie organicznych azotanów
- choroby serca, w przebiegu których aktywność seksualna nie jest wskazana
- niestabilna dławica piersiowa lub bóle dławicowe podczas stosunków płciowych
- przebyty w ciągu ostatnich 90 dni zawał serca
- przebyta w ciągu ostatnich 6 miesięcy niewydolność serca przynajmniej 2 stopnia według klasyfikacji NYHA
- niekontrolowana arytmia, niedociśnienie (<90/50mmHg), niekontrolowane nadciśnienie tętnicze
- przebyty w ostatnich 6 miesiącach udar
- utrata wzroku w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego bez względu, czy miało związek, bądź nie miało związku z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5
- jednoczesne stosowanie leków pobudzających cyklazę guanylową (np. riocyguat)

Dawkowanie:
Stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. W zaburzeniach erekcji u mężczyzn dorosłych: zalecana dawka dobowa to 10mg. Lek należy przyjmować przed planowaną aktywnością seksualną (przynajmniej 30 minut), niezależnie od posiłków. W przypadku braku odpowiedniego efektu można zwiększyć dawkę do 20mg. Nie stosować częściej niż raz na dobę! Nie zaleca się przyjmować leku stale. U pacjentów, którzy zamierzają przyjmować lek co najmniej dwa razy na tydzień możliwe jest stosowanie najmniejszej dawki w schemacie raz na dobę, zgodnie z wyborem pacjenta oraz oceną lekarza. Zaleca się przyjmować 5mg raz na dobę, a w zależności od tolerancji dawkę można zmniejszyć do 2,5mg raz na dobę. W łagodnym rozroście gruczołu krokowego u mężczyzn dorosłych: zalecana dawka wynosi 5mg raz na dobę przyjmowana o zbliżonej godzinie w trakcie posiłku lub między posiłkami. W przypadku stosowania tadalafilu zarówno w leczeniu zaburzeń erekcji, jak i objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego zaleca się stosować dawkę 5mg przyjmowaną każdego dnia o tej samej porze.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel