Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Maxon Active x 8 tabletek

  • Każda tabletka produktu leczniczego Maxon Active zawiera 25mg sildenafilu. Wskazaniem do stosowania leku są zaburzenia wzwodu – niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji wystarczającej do odbycia stosunku. Lek dla mężczyzn powyżej 18. roku życia.
  • Maxon Active x 8 tabletek
Producent: Adamed
Kod produktu: 39104
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
34,90 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

Skład Maxon Active:

Substancja czynna: sildenafil (Sildenafilum). Jedna tabletka zawiera 25mg sildenafilu (w postaci sildenafilu cytrynianu) oraz substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, hydroksypropyloceluloza, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian; skład otoczki: Opadry II 31F58914 white: hypromeloza15cP, laktoza jednowodna, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 4000, sodu cytrynian dwuwodny.

Działanie Maxon Active:

Sildenafil to substancja czynna, która wspierając rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększa napływ krwi do prącia w trakcie podniecenia seksualnego. Sildenafil zaliczany jest do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Produkt leczniczy Maxon Active wskazany jest do stosowania jako pomoc w osiągnięciu wzwodu u dorosłych mężczyzn z impotencją. Lek działa tylko w przypadku uprzedniego pobudzenia seksualnego.

Zastosowanie:
Produkt leczniczy Maxon Active wskazany do stosowania w leczeniu zaburzeń wzwodu. Do stosowania u mężczyzn powyżej 18. roku życia.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Nie stosować jednocześnie z innymi inhibitorami PDE5. Nie stosować, jeśli nie zostały stwierdzone zaburzenia wzwodu. Lek nie jest przeznaczony dla kobiet. W przypadku osób z zaburzeniami czynności wątroby lub nerek nie należy stosować dobowej dawki wyższej niż 25mg. Nie należy spożywać dużej ilości alkoholu w trakcie stosowania leku. W przypadku wystąpienia takich działań niepożądanych jak zaburzenia widzenia lub zawroty głowy należy unikać prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn. Lek zawiera laktozę – w przypadku stwierdzonej nietolerancji niektórych cukrów należy omówić z lekarzem możliwość zastosowania leku.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku. Nie stosować jednocześnie z azotanami (może to prowadzić do niebezpiecznego zmniejszenia ciśnienia tętniczego). Nie stosować w przypadku stosowania leków uwalniających tlenek azotu (może to prowadzić do niebezpiecznego zmniejszenia ciśnienia tętniczego). Nie stosować w przypadku przyjmowania riocyguatu. Nie stosować w przypadku, gdy pacjent przeszedł niedawno udar lub zawał serca. Nie stosować w przypadku niskiego ciśnienia tętniczego krwi. Nie stosować w przypadku dziedzicznych zmian degeneracyjnych siatkówki – zwyrodnienie barwnikowe siatkówki (retinitis pigmentosa). Nie stosować w przypadku, gdy u pacjenta stwierdzono kiedykolwiek utratę wzroku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego. Nie stosować poniżej 18. roku życia. Nie stosować u kobiet.

Działania niepożądane:
U niektórych osób podczas stosowania leku mogą wystąpić działania niepożądane (zwykle o charakterze łagodnym lub umiarkowanie nasilonym oraz krótkotrwałe). Jeśli wystąpi jakikolwiek z poniższych objawów, należy przerwać stosowanie leku i niezwłocznie skontaktować się z lekarzem: reakcja alergiczna (niezbyt często; nagły świszczący oddech, trudności w oddychaniu lub zawroty głowy, obrzęk powiek, twarzy, ust lub gardła); bóle w klatce piersiowej (niezbyt często), jeśli wystąpią w czasie stosunku płciowego lub po nim, trzeba przyjąć półsiedzącą pozycję i spróbować się rozluźnić, nie stosować azotanów, aby złagodzić ból w klatce piersiowej; nadmiernie przedłużające się i czasem bolesne wzwody (rzadko), jeśli wzwód utrzymuje się ponad 4 godziny, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem; nagłe pogorszenie lub utrata wzroku (rzadko); ciężkie reakcje skórne (rzadko; ciężkie łuszczenie się i obrzęk skóry, powstawanie pęcherzy w jamie ustnej, na narządach płciowych i dookoła oczu, gorączka); napady padaczkowe lub drgawki (rzadko). Inne działania niepożądane: bardzo często – ból głowy; często – nudności, nagłe zaczerwienienie twarzy, uderzenia gorąca, niestrawność, zaburzenia widzenia (widzenie z kolorową poświatą, nadwrażliwość na światło, niewyraźne widzenie lub zmniejszenie ostrości widzenia), uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy; niezbyt często; wymioty, wysypka skórna, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu, widzenie błysków światła, jaskrawe widzenie, wrażliwość na światło, łzawienie oczu, kołatanie serca, szybkie bicie serca, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, bóle mięśni, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy, dzwonienie w uszach, suchość w jamie ustnej, zatkane lub niedrożne zatoki, zapalenie błony śluzowej nosa (katar, kichanie i zatkany nos), ból w górnej części brzucha, choroba refluksowa przełyku (zgaga), krew w moczu, ból rąk lub nóg, krwawienie z nosa, uczucie gorąca, uczucie zmęczenia; rzadko: omdlenia,udar, zawał serca, nieregularne bicie serca, przemijające zmniejszenie przepływu krwi do części mózgu, uczucie ucisku w gardle, zdrętwienie ust, krwawienie do tylnej części oka lub powiek, niewielkie cząstki lub punkty w polu widzenia, widzenie obwódek wokół źródeł światła, rozszerzenie źrenicy, nieprawidłowe zabarwienie białka oka, krwawienie z prącia, obecność krwi w spermie, suchość nosa, obrzęk wewnątrz nosa, uczucie drażliwości, nagłe osłabienie lub utrata słuchu. Po wprowadzeniu leku z sildenafilem do obrotu rzadko zgłaszano przypadki niestabilnej dławicy (choroba serca) oraz nagłej śmierci, przy czym u większości, ale nie u wszystkich mężczyzn, u których wystąpiły te działania niepożądane, zaburzenia czynności serca występowały przed przyjęciem leku (nie można więc określić, czy te działania niepożądane miały związek ze stosowaniem leku Maxon Active).

Dawkowanie tabletek Maxon Active:

Lek należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub według wskazówek na ulotce. Zalecana dobowa dawka: 25mg (jedna tabletka). Inne dawkowanie można wprowadzić wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Lek stosować raz na dobę. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi sildenafil, które mają postać tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej. Lek stosować około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Lek umożliwia osiągnięcie erekcji pod warunkiem wcześniejszego pobudzenia seksualnego. Zwykle lek działa 30-60 minut po zastosowaniu, przy czym obfity posiłek może wydłużyć ten czas. Tabletkę połknąć w całości, popić szklanką wody. Można stosować z posiłkiem lub niezależnie od niego. Jeśli odczuwane jest wrażenie, że lek działa zbyt silnie lub zbyt słabo, należy się skonsultować z lekarzem.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z Maxon Active x 8 tabletek

2022-05-20

Jak poprawić jakość życia seksualnego?

Jak poprawić jakość życia seksualnego?
Seks to ważny element naszego życia. Niestety codzienny pęd, wszechobecny stres i ciągłe zmęczenie odciskają swoje piętno także na tej sferze. Cierpią na tym kobiety, cierpią na tym mężczyźni! Co można zrobić, aby poprawić jakość życia seksualnego? Jakie preparaty z apteki warto wypróbować?
2021-11-12

Zaburzenia erekcji – powody, objawy, leczenie

Zaburzenia erekcji – powody, objawy, leczenie
Mimo stałego nagłaśniania problemu większość mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcj traktuje to jako temat tabu, zapominając zupełnie, że szukanie przyczyn oraz ewentualne wdrożenie leczenia nie musi być krępujące. Podstawą w osiągnięciu satysfakcji seksualnej jest zwiększenie świadomości oraz umiejętne zweryfikowanie przyczyny wystąpienia przypadłości, w czym pomóc może jedynie urolog. Jakie są zatem powody zaburzeń wzwodu, jak wygląda leczenie oraz jak działają preparaty, które pomagają uzyskać erekcję, tj. Maxon Forte czy Inventum?
2021-04-21

Sildenafil i jego działanie oraz możliwe skutki uboczne

Sildenafil i jego działanie oraz możliwe skutki uboczne
Sildenafil to celebryta wśród substancji wykorzystywanych w produkcji leków. Ten związek chemiczny zawdzięcza swoją popularność małej niebieskiej tabletce, która pomogła wielu mężczyznom na całym świecie uporać się z problemem impotencji. Choć jest on bohaterem dowcipów i przyjacielem w intymnej potrzebie, bywa też niebezpieczny i nie warto z nim zadzierać!
2020-05-20

Sildenafil w większej dawce - bez recepty!

Sildenafil w większej dawce - bez recepty!
Sildenafil doczekał się kolejnej odsłony OTC, na dodatek w podwojonej dawce – 50mg w jednej tabletce! Jest sensacja, a sildenafil bez recepty nie traci na popularności. Dla kogo jest Maxon Forte i po co się go zażywa?
2016-08-25

Jak stan zdrowia może wpłynąć na sprawność seksualną?

Jak stan zdrowia może wpłynąć na sprawność seksualną?
Potencja i libido to czynniki sterowane w dużej mierze przez nasz stan zdrowia. Wpływa na nie także tryb życia, ilość stresu, posiadane nałogi oraz w nie mniejszym stopniu dieta. Co robić, by móc cieszyć się pełnym zdrowiem, płodnością i sprawnością seksualną?
2016-06-23

Sildenafil bez recepty - MaxOn Active, czy zrewolucjonizuje rynek produktów na potencję?

Sildenafil bez recepty - MaxOn Active, czy zrewolucjonizuje rynek produktów na potencję?
Ta informacja elektryzuje wszystkich od momentu jej udostępnienia - od 6 maja 2016 w aptekach dostępny jest nowy lek zawierający sildenafil. Skąd takie podniecenie? Stąd, że po raz pierwszy w Polsce można go kupić bez recepty!
pixel