Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Zentiva

( ilość produktów: 64 )

Producent, który może pochwalić się 530-letnią obecnością na rynku farmaceutycznym. Obecnie Zentiva wchodzi w skład Grupy Sanofi i skupia się na produkcji leków generycznych w Europie i daleko poza jej granicami. Charakteryzuje się wysoką jakością, skutecznością i niezwykle bogatym asortymentem leków w przystępnych cenach.

Z powodu szybkiego i płynnego rozwoju, Zentiva sytuowana jest w rankingu największych przedsiębiorstw produkujących leki generyczne na trzecim miejscu. Zaplecze naukowe i badawcze firmy sprzyja opracowaniu nowych rozwiązań technologicznych, a wsparcie lekarzy, farmaceutów i naukowców owocuje trafianiem w źródło potrzeb pacjentów.

Ponadto producent działa proekologicznie, a główny program PlanetZ zainicjowany przez przedsiębiorstwo ma za zadanie edukować i prowadzić do zrównoważonego rozwoju, który przyczyni się do dbania o naszą planetę. Wszelkie leki produkowane przez przedsiębiorstwo, w tym te na choroby układu krążenia, przeciw infekcjom i przeciwbólowe, spełniają najbardziej surowe i wymagające normy bezpieczeństwa, co sprawia, że pacjenci jeszcze chętniej sięgają po leki generyczne.

pixel