Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Merck

( ilość produktów: 40 )

To niemiecki producent, który od 1992 dostarcza do Polski wysokiej klasy produkty farmaceutyczne oraz chemiczne. Prócz tego firma Merck jest prekursorem w dziedzinie life science i nowoczesnych, innowacyjnych technologii. W ofercie znajdziemy leki na receptę, pomagające zwalczać choroby cywilizacyjne takie jak: nowotwory, niepłodność, choroby układu krążenia, cukrzycę oraz choroby tarczycy. Firma Merck szczególnie wyznacza sobie za cel poprawę jakości życia milionów ludzi i uparcie do tego dąży.

W zakresie badań naukowych Merc pełni funkcję mentora, pośrednika i wykładowcy dla branży badawczej, oferując gotowe rozwiązania, wyniki zleconych badań i analiz laboratoryjnych, a także oferuje do dyspozycji wynajęcie swoich miejsc badawczych wraz z całym oprzyrządowaniem. Ze względu na swój kierunek działania, marka myśli o kolejnych pokoleniach i nie preferuje produkcji rabunkowej, czyli szkodzącej środowisku. Głośno edukuje swoich pracowników i współpracowników w tym zakresie, stając się wzorem i dowodem na to, że marka takiej wielkości może działać w zgodzie z naturą.
 

Wśród suplementów mamy do wyboru szeroką gamę mikroelementów, wyrobów medycznych, dietetycznych oraz kompleksów wspomagających dla kobiet w ciąży (np. Femibion 2), a także produkty probiotyczne i diabetyczne. Każdy z preparatów jest najwyższej jakości, a wiele z nich służy jako zaopatrzenie niejednego szpitala. Wybierając produkty tej marki możemy mieć pewność, że powstały one z pomocą najnowocześniejszych technologii produkcyjnych, popartych naukowo-medyczną wiedzą na najwyższym poziomie.

pixel