Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o.

( ilość produktów: 40 )

Firma N.P. Zdrovit już od ponad dwadzieścia pięć dostarcza na polski rynek leki i suplementy diety oraz wyroby medyczne. Są to preparaty bezpieczne o sprawdzonym działaniu i wysokiej jakości, na co dowodem są liczne certyfikaty i nagrody od lat uzyskiwane przez to przedsiębiorstwo. Produkty firmy Zdrovit są dostępne w formie toników, syropów, tabletek, tabletek musujących oraz saszetek.

Zapraszamy do skorzystania z obecnych w ofercie i-Apteka.pl wyrobów firmy N.P. Zdrovit. Wśród nich znajdują się m.in. suplementy diety wspierające odporność jak np. Grinovita, Ascorvita Max czy Detrivin Gold, łagodzące objawy menopauzy np. Duo -Fem, wzmacniające jak Litorsal oraz Molekin D3.

 

Ponadto polecamy również MYCO-fast – preparat zwalczający grzybice paznokci, Septimum – lek skuteczny przy bólu gardła i podczas w przebiegu infekcji nosa i zatok, a także krople do oczu Vizik.

 

Dla osób cierpiących na dolegliwości reumatyczne, stawowe, mięśniowe i krzyżowo-lędźwiowe, rozwiązaniem proponowanym przez firmę Zdrovit mogą być plastry rozgrzewające Dolgit.

pixel