SILDENAFIL ACTAVIS tabletki

  • SILDENAFIL jest lekiem stosowanym u mężczyzn z zaburzeniami erekcji w przypadku niezdolności do uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego wpływu leku niezbędna jest stymulacja seksualna.
  • SILDENAFIL ACTAVIS tabletki
Producent: Actavis
Skład: sildenafil
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład:
sildenafil (Sildenafilum)

Wskazania:
W leczeniu mężczyzn z zaburzeniami erekcji (niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego).

Działanie:
Sildenafil jest to silny selektywny inhibitor swoistej dla cGMP fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), która jest odpowiedzialna za rozkład cGMP w ciałach jamistych. Lek wywołuje erekcję dzięki działaniu obwodowemu. Sildenafil powoduje wzrost stężenia cGMP w ciałach jamistych podczas stosunku. Pobudzenie seksualne jest niezbędne, aby preparat mógł zadziałać. Lek podany doustnie szybko się wchłania i na czczo osiąga stężenie maksymalne w surowicy po 30-120 minutach. Z białkami osocza wiąże się w ok. 96%. Metabolizm zachodzi przez enzymy cytochromu P450, w tym przez CYP3A4 i w mniejszym stopniu przez CYP2C9. Okres połowicznego rozpadu sildenafilu wynosi 3-5 h. Eliminacja zachodzi w postaci metabolitów, głównie z kałem oraz w mniejszym stopniu z moczem.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na sildenafil lub inne składniki preparatu Sildenafil Actavis
- równoczesne stosowanie leków uwalniających tlenek azotu (np. azotan amylu) lub azotanów w jakiejkolwiek postaci
- ciężka niewydolność wątroby
- hipotonia (ciśnienie krwi < 90/50 mmHg)
- niedawno przebyty udar lub zawał serca
- stwierdzone dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki tj. retinitis pigmentosa
- nie stosować u mężczyzn u których aktywność seksualna jest niewskazana (pacjenci z ciężkimi schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca) oraz mężczyzn którzy stracili wzrok w jednym oku w wyniku nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego niezależnie od tego czy miało to związek z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5

Dawkowanie Sildenafil Actavis:
Lek podaje się doustnie. Dawka jest zależna od potrzeb i wynosi 25-100 mg. Lek przyjmuje się na godzinę przed stosunkiem.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel