Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Kawon

( ilość produktów: 31 )

Kawon to polska firma zielarska, która od 1990 roku dostarcza wysokiej jakości preparaty ziołowe, herbaty owocowe i klasyczne, a także zioła przyprawowe. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w malowniczym Gostyniu, w województwie wielkopolskim. Firma powstała z pasji do ziół i naturalnych metod leczenia, kontynuując ponad 40-letnią tradycję zielarską.

Kawon stawia na naturalność swoich produktów. W ich ofercie znajdują się herbaty owocowe i ziołowe, które nie zawierają sztucznych aromatów i dodatków. Zioła stosowane w stanach przeziębienia, osłabienia organizmu czy problemach trawiennych są starannie selekcjonowane i badane przed wprowadzeniem na rynek.

 

Firma dba o najwyższe standardy jakości, czego dowodem są posiadane certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania ISO 9001 i HACCP. Kawon nieustannie poszerza swoje portfolio, reagując na potrzeby klientów i dbając o ich zdrowie i satysfakcję. Za zarządzanie firmą odpowiadają doświadczeni specjaliści, którzy kontynuują rodzinne tradycje i dbają o nieustanny rozwój przedsiębiorstwa.

 

Zakład Zielarski „KAWON-HURT” Nowak Sp.J.
Krajewice 119
63-800 Gostyń

pixel