Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Upsa

( ilość produktów: 11 )

Laboratorium farmaceutyczne UPSA to francuski producent farmaceutyków. Ta rozpoznawalna marka o międzynarodowym zasięgu została założona w 1935 roku. W ciągu ponad 85 lat działalności przedsiębiorstwo zdobyło kompleksową wiedzę i doświadczenie w zakresie leczenia zaburzeń trawienia, grypy oraz problemów z zasypianiem. Marka oferuje leki i suplementy poprawiające witalność i jakość życia.

Firma UPSA słynie z medykamentów wspomagających leczenie przeziębienia, zapalenia śluzówki nosa i gardła oraz stanów grypopodobnych. Jednymi z flagowych produktów marki są leki na katar Fervex. Preparaty te są chętnie wybierane przez pacjentów poszukujących skutecznego środka do walki z kichaniem, łzawieniem oczu, wodnistą wydzieliną z nosa, gorączką, bólem głowy i innymi objawami przeziębienia. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje farmaceutyki przeznaczone dla dzieci oraz dorosłych.

 

Leki i suplementy marki są dostępne w różnych postaciach: proszku rozpuszczanego w wodzie, tabletek musujących, czopków doodbytniczych oraz innych, co pozwala na wybór formy preparatu najlepiej odpowiadającej danym dolegliwościom i preferencjom w zakresie przyjmowania.

      pixel