Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Pharmaswiss

( ilość produktów: 55 )

Pharmaswiss to szwajcarska firma zajmująca się produkcją leków. Część z nich możesz zamówić bez wychodzenia z domu na stronie i-Apteka.pl. Dostępne są w postaci tabletek, kapsułek, kremów, maści czy kropli. Wybrane produkty kupisz bez recepty.

PureGel to lek firmy Pharmaswiss, który sprzedawany jest właśnie bez recepty. W jego składzie znajduje się naproksenem, czyli substancja czynna o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Ze względu na taki skład PureGel znajduje zastosowanie w łagodzeniu objawów towarzyszących chorobom zwyrodnieniowym stawów oraz bólu mięśni i stawów spowodowanego innymi czynnikami. Jak stosować żel? Zaleca się, aby nakładać go na bolesne miejsce 4-5 razy dziennie (z zachowaniem kilkugodzinnych odstępów). Z reguły czas leczenia trwa do 4 tygodni.
 

Oprócz żelu PureGel w bogatym asortymencie produktów tworzonych przez szwajcarską firmę znajdują się m.in. krem Acnelec stosowany w leczeniu trądziku pospolitego, tabletki Clopamid oddziałujące na układ sercowo-naczyniowy czy kapsułki Dicloduo zalecane w przypadku dolegliwości ze strony układu mięśniowo-szkieletowego.

pixel