Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Janssen-Cilag International

( ilość produktów: 18 )

Założona w 1935 roku w Belgii przez dr Paula Janssena marka Janssen-Cilag International stała się jednym z najważniejszych filarów globalnej branży farmaceutycznej. Jako część Johnson & Johnson, jednego z największych koncernów farmaceutycznych na świecie, Janssen-Cilag konsekwentnie podkreśla swoją pasję do innowacji i dążenia do doskonałości w medycynie.

Janssen-Cilag International specjalizuje się w opracowywaniu leków w wielu obszarach terapeutycznych, w tym w onkologii, immunologii, neurologii, infekcjologii oraz w chorobach serca i układu krążenia. Firma jest odpowiedzialna za wprowadzenie na rynek wielu przełomowych leków, które przyczyniły się do poprawy jakości życia milionów pacjentów na całym świecie.

 

Działalność Janssen-Cilag International opiera się na ciągłej współpracy z lekarzami, naukowcami oraz pacjentami w dążeniu do odkrywania i rozwijania innowacyjnych terapii. Stałe inwestycje w badania i rozwój gwarantują, że produkty tej firmy są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla pacjentów.

 

Wybierając leki marki Janssen-Cilag International, można być pewnym, że korzysta się z produktów opartych na wieloletniej tradycji i najnowszej wiedzy naukowej.

    pixel