Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Domowa opieka medyczna dla Ciebie

17.08.2021
Domowa opieka medyczna dla Ciebie

We wciąż rozwijającym się świecie, a jednocześnie społeczeństwie starzejącym się, coraz większe znaczenie mają różne usługi medyczne, w tym usługi pielęgniarskie, oparte o wizytę domową. Dzięki nim, możesz wygodnie zamówić wizytę domową pielęgniarki. Oferuje je wiele placówek medycznych i firm. Jeśli więc interesują cię usługi pielęgniarskie Gdańsk i okolice koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Dzięki nim zyskasz nie tylko pomoc dla siebie czy swoich bliskich w najpopularniejszych zabiegach medycznych, ale także pielęgniarka przyjedzie bezpośrednio do domu pacjenta. Kto zatem może skorzystać z oferty? Jakie zalety niesie wizyta domowa pielęgniarki? Z jakich usług możesz skorzystać?

Domowa pielęgniarka - dla kogo

W państwach rozwijających się, mamy coraz większy poziom medycyny, ale jednocześnie zmagamy się z coraz bardziej starzejącym się społeczeństwem. Dla wielu osób, koniecznością staje się korzystanie z różnych usług medycznych. Powstają nowe domy opieki, domy seniora czy ośrodki pomocy doraźnej, gdzie wykwalifikowana kadra pełni niezbędne zaplecze dla przebywających w nim rezydentów, mających różnorodne problemy zdrowotne. 

Wiele osób zaczyna korzystać także z usług pielęgniarskich bezpośrednio w domu osoby starszej. Jednakże mobilne usługi pielęgniarskie, czy też inaczej mówiąc domowa pomoc medyczna to usługa na znacznie wyższym poziomie. Usługa ta skierowana jest nie tylko do opieki nad chorymi osobami starszymi, ale również dla kobiet ciężarnych, potrzebujących szczególnej opieki w wyjątkowym dla siebie czasie. Mogą z niej także skorzystać osoby zapracowane, które nie mają czasu na niezbędne badania czy procedury medyczne tj. np. pobieranie krwi. 

Zalety usług pielęgniarskich

Zamawiając pielęgniarkę pod wskazany adres, przede wszystkim możesz liczyć na profesjonalizm, realizację procedur medycznych zgodnie z obowiązującymi standardami, komfort oraz bezpieczeństwo. Prowadzimy usługi w miłej atmosferze, bezpośrednio w miejscu wezwania. Realizujemy usługi w najbardziej dogodnym dla pacjenta terminie, szanując przyzwyczajenia i plan dnia pacjenta. Plan opieki można dostosować indywidualnie do potrzeb danej osoby, a w razie zdarzeń losowych, zapewniamy zastępstwo dla dotychczasowej pielęgniarki. Do tego, pozostajemy w kontakcie z rodzina pacjenta, zatem możesz być pewien, że twój bliski zyskuje dobrą opiekę. 

Usługi pielęgniarskie to duże ułatwienia dla osób bliskich osoby starszej, a także dla osób, które nie są w stanie znaleźć czasu na badania stacjonarne w swojej przychodni. To duża oszczędność czasu. Nie trzeba już jeździć samodzielnie kilkadziesiąt minut do danej placówki i spędzać w niej czas w kolejce, w obecności innych pacjentów. Teraz możesz zrealizować najbardziej podstawowe usługi bezpośrednio w swoim domu.

Pielęgniarka daje ci poczucie spokoju, poczucie bezpieczeństwa, że twój bliski uzyskuje niezbędną pomoc i znajduje się pod nadzorem osoby z doświadczeniem, która potrafi szybko i prawidłowo reagować w sytuacjach kryzysowych. 

Oferowane usługi medyczne

Mobilna pomoc medyczna daje szereg możliwości dla pacjenta, który z różnych powodów nie może opuścić domu. Oferujemy różne usługi medyczne na terenie trójmiasta i okolic. Wystarczy do nas zadzwonić, a dopasujemy plan wizyt i realizowanych usług. 

Pielęgniarka domowa realizuje usługi takie jak: leczenie ran przewlekłych, wykonywanie badań diagnostycznych, cewnikowanie pęcherza moczowego, zaopatrywanie odleżyn, podaż wlewów dożylnych, nauka technik karmienia, pielęgnacja stomii, mierzenie ciśnienia tętniczego, zakładanie wenflonu, stawianie baniek, wymiana cewnika, zdejmowanie szwów, leczenie trudno gojących się ran.

Nie musisz już wozić swojego bliskiego do szpitala, tracić czasu na bezowocne prośby do personelu medycznego, pilnować, czy wszystkie procedury zostały wykonane. Domowa pomoc medyczna zjawia się bezpośrednio w twoim domu, poświęcając cały czas jednemu pacjentowi. Pielęgniarka cechuje się doświadczeniem i empatią. Potrafimy zrealizować wszelkie niezbędne procedury, jednocześnie dopasowując się do przyzwyczajeń pacjenta. Z każdym klientem ustalamy indywidualny plan opieki.

Realizujemy opiekę nad osobami starszymi, niedołężnymi, mającymi problemy ruchowe lub intelektualne. Pomagamy także kobietom ciężarnym, by nie musiały się narażać na zakażenie czy kolejki w szpitalu, a jednocześnie mogły poczuć się w pełni zaopiekowane. Pomagamy także w doradzeniu przed i po porodzie.

Wizyty pielęgniarki dostępne są nie tylko doraźne, ale także długoterminowo. Wiemy, jak pracować i jak opiekować się osobami ciężko chorymi, niezależnie od ich wieku. Świadczymy też usługi paliatywne w chorobach nieuleczalnych, w których głównym zdaniem jest uśmierzanie bólu oraz zapewnienie pacjentowi maksimum komfortu w tej trudnej sytuacji. 

Realizujemy także pomoc dla osób, które znalazły się w izolacji z powodu Covid. W sytuacji, gdy nasi bliscy nie mogą się do nas zbliżać, zrealizujemy procesy pielęgnacyjne, wykonamy niezbędne zabiegi dla pacjenta. Zachowujemy przy tym reżim sanitarny i zachowujemy wszelkie środki ochrony osobistej. 

Jeśli ty lub twój bliski potrzebujecie usług medycznych na najwyższym poziomie, a jednocześnie potrzebna wam jest pielęgniarka pełna zrozumienia - zapoznajcie się z naszą ofertą.

Polecane wpisy

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2021
pixel