Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Jak zadbać o czystość jamy ustnej?

12.08.2021
Jak zadbać o czystość jamy ustnej?

Czystość jamy ustnej jest bardzo ważna. Problemy z zębami mogą niestety okazać się bardzo bolesne, dlatego wiele osób decyduje się zapobiegać powstawaniu dziur czy próchnicy. Wizyty u stomatologa również nie należą do najprzyjemniejszych doświadczeń – wielu pacjentów truchleje, widząc wiertło dentystyczne czy czując charakterystyczny zapach. Co więcej, często wiążą się one także ze sporymi kosztami. Z tych powodów zdecydowanie warto zapobiegać konieczności leczenia uzębienia. Do dobrych, choć oczywistych metod należy staranne mycie zębów. Niebagatelny jest także wybór odpowiedniej szczoteczki.

  1. Dlaczego warto korzystać ze szczoteczki elektrycznej?
  2. Czym jest szczoteczka Oral-B iO?
  3. Czym szczoteczka elektryczna Oral-B iO różni się od innych?
  4. Czy warto kupić szczoteczkę elektryczną Oral-B iO?

Przyjrzyjmy się powodom, dla których szczoteczka elektryczna może okazać się dobrym wyborem.

Dlaczego warto korzystać ze szczoteczki elektrycznej?

Szczoteczki elektryczne mają wiele zalet, co więcej – są zdecydowanie lepsze od szczoteczek manualnych. Przede wszystkim ruchy główek tego typu urządzeń znacznie przewyższają te, jakie może osiągnąć ludzka ręka. Oznacza to, że zęby są dokładniej czyszczone. Co więcej, wiele modeli posiada możliwość mierzenia czasu, dzięki czemu mycie trwa tyle, ile zalecają stomatolodzy. Kolejną zaletą jest wielość modeli, które pozwalają na znalezienie idealnej szczoteczki elektrycznej dla osób w różnym wieku i z różnymi problemami, dotykającymi jamę ustną.

Czym jest szczoteczka Oral-B iO?

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO to nowoczesne urządzenie pozwalające na innowacyjne mycie jamy ustnej. Zaawansowana technologia, jaką wykorzystano w produkcji szczoteczki daje możliwość jeszcze dokładniejszego dbania o zdrowie i czystość zębów. Oral-B iO posiada wymienne główki szczoteczki i interaktywny kolorowy wyświetlacz. Co więcej, w zestawie znajduje się także ładowarka magnetyczna i etui podróżne, pozwalające na wygodny transport urządzenia.

Czym szczoteczka elektryczna Oral-B iO różni się od innych?

Szczoteczka Oral-B iO to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie w zakresie mycia zębów. Przede wszystkim, urządzenie wspiera sztuczna inteligencja, która pozwala na monitorowanie stanu uzębienia w technologii 3D. Co więcej, na podstawie danych można korzystać z porad, które pozwalają na jeszcze skuteczniejsze mycie zębów. Oral-B iO series wykorzystuje technologię magnetyczną iO, dzięki czemu korzystanie z urządzenia zapewnia profesjonalne uczucie czystości. Szczoteczka elektryczna wyposażona jest także w interaktywny wyświetlacz, który w czasie rzeczywistym przekazuje wskazówki na temat szczotkowania i pozwala na kontrolowanie siły nacisku. W zestawie znajduje się także ładowarka magnetyczna, dająca możliwość bezpiecznego położenia szczoteczki w celu szybkiego naładowania akumulatora. Urządzenie wykorzystuje także Bluetooth, dzięki czemu można połączyć szczoteczkę z aplikacją w telefonie. Oral-B iO to także higiena każdego dnia - wymieniaj wymienne główki szczoteczki, aby zapobiec szczotkowaniu zniszczonymi lub zużytymi włóknami.

Czy warto kupić szczoteczkę elektryczną Oral-B iO?

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO to nowoczesne i w pełni wyposażone urządzenie. Wielość funkcji, kilka trybów szczotkowania, interaktywny wyświetlacz czy technologia magnetyczna są gwarancją czystszych i bielszych zębów oraz zdrowych dziąseł. Zakup tego urządzenia może stać się sposobem na zwiększenie dbałości o stan jamy ustnej oraz drogą do pełnego, perłowego uśmiechu. Dzięki elementom takim, jak czujnik siły nacisku, czy aplikacją Oral, używa się jej bardzo wygodnie.

Polecane wpisy

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2021
pixel