Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Zwrotnik Raka – portal onkologiczny niosący nadzieję

27.11.2021
Zwrotnik Raka – portal onkologiczny niosący nadzieję

Nowotwory to globalny problem, który dotyka ludzi niezależnie od ich wieku, płci czy statusu materialnego. Według Krajowego Rejestru Nowotworów każdego roku diagnozuje się raka u prawie 170 tys. Polaków. Dlatego właśnie powstał portal onkologiczny Zwrotnik Raka, który stanowi obszerną bazę wiedzy na temat wszystkich chorób nowotworowych.

- Naszą misją jest uświadamianie, edukowanie, wspieranie i dzielenie się własnymi przeżyciami. Z naszej strony chętnie korzystają nie tylko chorzy, ale i ich rodziny, przyjaciele, lekarze oraz studenci. Wszystkie treści tworzą lub weryfikują specjaliści od chorób onkologicznych, dlatego Zwrotnik Raka to wiarygodne źródło informacji – komentuje Jarosław Gośliński, redaktor naczelny portalu zwrotnikraka.pl.

Portal onkologiczny Zwrotnik Raka – kompendium wiedzy dla każdego

Portal o nowotworach zwrotnikraka.pl istnieje w sieci odponad 10 lat, a każdego miesiąca odwiedza go blisko 600 000 użytkowników. To tylko obrazuje, ile osób dotyka pośrednio lub bezpośrednio tematyka nowotworów. Zwrotnik Raka to największy w Polsce portal onkologiczny, przyjazny i merytoryczny serwis internetowy, uhonorowany przez Zarząd Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych nagrodą specjalną Jaskółki Nadziei 2018 w kategorii Media. Została ona przyznana za stworzenie pierwszego w Polsce portalu onkologicznego o tak rzetelnej i szeroko głoszonej wiedzy na temat raka, a także za wspieranie organizacji pacjentów onkologicznych.

Portal o nowotworach Zwrotnikraka.pl – co znajdziesz na stronie?

Jak przeczytasz na portalu Zwrotnikraka.pl: Jak wygląda szara rzeczywistość Pacjenta onkologicznego przekonał się ten, kto spędził kilka godzin w kolejce na zaplanowaną wizytę u onkologa lub próbował zdobyć szybki termin na badanie z zakresu diagnostyki onkologicznej. Założyciele witryny są świadomi, z jakimi trudnościami muszą borykać się chorzy, dlatego w jednym miejscu zbierają przydatne informacje i porady dla pacjentów, rodzin oraz lekarzy.

Strona została podzielona na kilka kategorii, w tym:

  • Nowotwory złośliwe – kompendium wiedzy o poszczególnych rodzajach raka na przykład płuc, piersi czy jelita grubego, począwszy od objawów, po rokowanie, a skończywszy na metodach leczenia raka,
  • Antyrak – baza informacji o tym, jak zapobiegać nowotworom, opisuje profilaktykę, diety przeciwnowotworowe oraz przedstawia spis polecanych publikacji na temat przeciwdziałaniu nowotworom,
  • Leczenie – kategoria opisująca konwencjonalne i niekonwencjonalne metody leczenia raka,
  • Wsparcie – wspierające, motywujące i pomocne informacje, w tym historie wyleczonych pacjentów,
  • Baza wiedzy – wszystkie istotne informacje na temat nowotworów,
  • Forum – miejsce do dzielenia się przemyśleniami, zadawania pytań.

- Portal o nowotworach Zwrotnikraka.pl stanowi bezpieczną i wspierającą przystań dla pacjentów oraz ich rodzin – dla każdego, kto potrzebuje informacji, porad lub pomocy – podsumowuje Jarosław Gośliński, redaktor naczelny portalu zwrotnikraka.pl.

Rak ma ogromny wpływ na psychikę, dlatego portal o nowotworach Zwrotnikraka.pl to również baza wiedzy psychologicznej zawierająca informacje z zakresu psychoonkologii.

Jeśli zatem potrzebujesz wiarygodnego źródła wiedzy o nowotworach, odwiedź największy portal onkologiczny w Polsce.

Polecane wpisy

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2021
pixel