Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Artresan Efekt - innowacja na rynku stawów

30.01.2016
Aktualności

Cokolwiek robimy - stoimy, siedzimy czy jeździmy na rowerze - nasze stawy pracują. Jeśli są zdrowe - nie myślimy o tym. Zaczynamy na nie zwracać uwagę dopiero wtedy, gdy pojawia się ból, sztywność, czy trudność w wykonywaniu codziennych czynności np.: wchodzenie po schodach, wstanie z łóżka czy sprzątanie.

O stawy warto zadbać zanim pojawią się dolegliwości z nimi związane. Najważniejsze w profilaktyce problemów ze stawami są: regularna aktywność fizyczna oraz utrzymanie właściwej masy ciała. Dlatego też powinniśmy dbać o codzienną porcję ćwiczeń. Należą do nich zwłaszcza: spacery, ćwiczenia w wodzie, stretching. Możemy wspomóc swoje stawy również poprzez stosowanie odpowiednich preparatów.

Nowością na rynku preparatów na stawy jest Artresan EFEKT. Zawiera innowacyjny, opatentowany składnik pochodzenia naturalnego apres flex. To unikalny ekstrakt najnowszej generacji z Boswellia serrata wzbogacony o AKBA. AKBA (kwas 3-o-acetylo-11-keto-beta-bosweliowy) jest najsilniej działającym kwasem spośród kilkunastu różnych kwasów bosweliowych, znanych medycynie z korzystnego wpływu na stawy już od tysięcy lat. W zwykłym ekstrakcie z Boswellia serrata, zawartość AKBA wynosi ok. 3%.   jest standaryzowany na zawartość aż 20% AKBA. Dodatkowo, wykazuje on istotnie lepszą wchłanialność w porównaniu z innymi preparatami z AKBA.

Skuteczność i bezpieczeństwo w poprawie sprawności stawów wykazały badania naukowe. Sprawność fizyczna osób uczestniczących w badaniu, przyjmujących 100 mg  dziennie (tyle, ile zawiera dzienna zalecana porcja produktu Artresan?EFEKT) uległa istotnej poprawie już po 7 dniach i pooprawiała się systematycznie przez 90 dni czyli do końca trwania badania.

Zadbajmy o zdrowie stawów zanim zaczniemy odczuwać dolegliwości z nimi związane. Najlepszym sposobem jest regularna aktywność fizyczna oraz redukcja masy ciała. Warto również pomyśleć o suplementacji produktami, które mają korzystny wpływ na stawy. Wybierając produkt dobrze jest wziąć pod uwagę te produkty, które są przebadane naukowo i dają szybkie efekty, a taki jest Artresan?EFEKT.
Sprawdź również Artresan Optima.

Artresan? EFEKT:

  • Zwiększa ruchomość stawów już po 7 dniach?
  • Skuteczność i bezpieczeństwo działania dowiedzione w badaniach
  • Wspomaga chrząstkę stawową?
  • Wygodne stosowanie - mała kapsułka, 1 x dziennie


? dzięki Apr?sFlex?, przy stosowaniu 1 kapsułka dziennie;
? wit C wspiera organizm w produkcji kolagenu przyczyniając się do prawidłowego funkcjonowania chrząstki stawowej;

Apr?sFlex? jest znakiem towarowym PL Thomas ? Laila Nutra, LLC 

Artresan Efekt
suplement diety

 

Polecane wpisy

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2016

Polecane produkty

Rekomendowane produkty
pixel