Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Głóg w płynie i jego wpływ na serce oraz układ krwionośny

13.05.2020
Leczenie naturalne
Głóg w płynie i jego wpływ na serce oraz układ krwionośny

Bohater naszego artykuły to niepozorny, ciernisty krzew, którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać... Stanowi on integralna część naszego rodzimego krajobrazu – krajobrazu parków, skrajów lasów i przydrożnych chaszczy. Głóg – bo o nim rzecz, zajmuje szczególne miejsce w sercach (dosłownie!) tych, którzy chcą i potrafią wykorzystywać dary natury dla utrzymania dobrej kondycji układu sercowo-naczyniowego.

Głóg lekarstwo z apteki Pana Boga

Choć przemysł farmaceutyczny szczyci się rozwojem chemii wykorzystywanej w leczeniu na ogromną skalę, to niektóre związku i substancje pochodzące od ziół i roślin nadal są niezastąpione i z powodzeniem wykorzystywane we współczesnej farmacji. Owoce, kwiaty, liście, kora... to wszystko surowce pochodzące z ziół i roślin, jakie dała nam natura i naprawdę warto wiedzieć i znać właściwości niektórych z nich, bo mogą okazać się na wagę... zdrowia. Głóg to roślina, w której owocach i kwiatach znajdziemy bogactwo witamin (C, A, witaminy z grupy B), sole mineralne, garbniki, pektyny, olejki eteryczne, flawonoidy, procyjanidyny i inne związki, które mają dobroczynne właściwości dla ludzkiego zdrowia.

Głóg pomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi, usprawnia krążenie, uszczelnia i wzmacnia naczynia krwionośne, przeciwdziała arytmii serca, działa przeciwmiażdżycowo oraz działa uspokajająca. Głóg dostępny jest w sprzedaży aptecznej jako: kwiat głogu, owoc głogu, znajdziemy go także w wielu mieszankach ziołowych sypkich i w postaci fix. Głóg możemy suplementować także w formie wygodnych do przyjęcia tabletek i kapsułek, spożywać 100% sok z owoców głogu lub płyn, taki jak np. Biovital Zdrowie Plus (30ml płynu zawiera: gęsty ekstrakt z owoców głogu 52,5mg).

Biovital Zdrowie Plus – wsparcie dla serca i układu krążenia

Nie każdy z nas lubi i chce korzystać z darów natury przygotowując napary, parząc herbatki i rozlewając tinktury... Dlatego warto wśród wszystkich dostępnych w sprzedaży produktów zawierających głóg, wybrać te, które spełnią nasze oczekiwania. Biovital płyn to suplement diety dobrze znane pacjentom apteki i sklepów zielarskich, dostępny na rynku od wielu lat, a obecnie doczekał się kilku odsłon: Biovital Pamięć, Biovital Trawienie oraz produkt, który chcemy przedstawić Biovital Zdrowie Plus. Receptura płynu oparta została na ekstrakcie z owoców głogu z dodatkiem żelaza i kwasu foliowego. Suplement diety wskazany jest dla osób dorosłych, które odczuwają zmęczenie, przepracowanie, a także tym, którzy chcą być zdrowi, odporni i witalni niezależnie od wieku.

Głóg zawarty w preparacie zadba o zdrowie serca i całego układu sercowo-naczyniowego, a dodatek żelaza (żalazo mikro-kapsułkowe, które nie barwi uzębienia) to dobre połączenie, którego powinni poszukiwać pacjenci z przewlekłą niewydolnością serca. Według badań, niedobór żelaza w organizmie u tej grupie pacjentów pogarsza samopoczucie i wydolność fizyczną. Dodatek kwasu foliowego to kolejny powód ku spróbowaniu Biovital Zdrowie Plus, ponieważ suplementacja tej „superwitaminy”jest bardzo korzystna nie tylko dla kobiet w ciąży – jak się potocznie utarło, ale także dla seniorów! Odpowiedni poziom kwasu foliowego w organizmie zapobiega wystąpieniu zaburzeń pracy serca i jest czynnikiem profilaktyki udarów i zaburzeń pracy układ sercowo-naczyniowego.

Polecane wpisy

Pokaż więcej wpisów z Maj 2020

Polecane produkty

Rekomendowane produkty
Biovital Zdrowie Plus 1000ml

Biovital Zdrowie Plus 1000ml

63,34 zł
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel