Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Smilesonic OrthoClean, ShinyWhite czy DailyCare – czym różnią się końcówki do szczoteczki sonicznej Smilesonic?

24.05.2023

Marka Smilesonic produkuje wiele produktów przeznaczonych do higieny jamy ustnej, w tym irygatory dentystyczne, pasty do zębów i szczoteczki soniczne, które wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Ważnym elementem w tych ostatnich przyrządach są końcówki wymienne o różnym przeznaczeniu, które wspomagają pracę różnych trybów i funkcji. Czym różnią się między sobą końcówki Smilesonic OrthoClean, Smilesonic ShinyWhite i Smilesonic DailyCare, przeznaczone do szczoteczek sonicznych Smilesonic EX, Smilesonic GO lub Smilesonic UP? Przeczytaj poniższy artykuł i wybierz końcówkę odpowiednią dla siebie.  

Końcówki do szczoteczki sonicznej Smilesonic przede wszystkim różnią się ułożeniem oraz grubością włosia. Końcówki z twardymi włóknami przeznaczone są do wybielania zębów, natomiast te z miękkimi – do oczyszczania nadwrażliwych lub dziecięcych zębów. Każdy z pewnością znajdzie wśród nich produkt odpowiedni dla siebie w danym momencie. Ponadto końcówki Smilesonic posiadają specjalne symbole, dzięki którym możemy je łatwo rozróżnić. Poniżej znajdziesz opisy końcówek Smilesonic OrthoClean, Smilesonic ShinyWhite i Smilesonic DailyCare. Inne końcówki do szczoteczek sonicznych Smilesonic to chociażby Smilesonic Kids, Smilesonic SensiTouch czy Smilesonic SupremeWhite.

Końcówki Smilesonic OrthoClean

W przypadku, gdy posiadasz aparat ortodontyczny, mosty lub protezę, najlepszym wyborem dla Ciebie będzie końcówka do szczoteczki sonicznej Smilesonic OrthoClean, która zwana jest również ortodontyczną. Na tle innych końcówek wyróżnia się wydłużonymi, średnio twardymi włóknami, które pozwalają na oczyszczanie wszystkich trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej, w tym elementów wspomnianego aparatu. Końcówka do szczoteczki sonicznej Smilesonic OrthoClean została wyposażona we wskaźnik zużycia, który przypomina o konieczności wymiany na nową, a ponadto posiada specjalny symbol, który pozwala na jej łatwe odróżnienie od innych tego typu produktów. Można stosować ją wraz ze wszystkimi szczoteczkami sonicznymi od Smilesonic dla dorosłych, czyli Smilesonic EX, Smilesonic GO i Smilesonic UP.

Końcówki Smilesonic ShinyWhite

Jeśli zależy Ci na pozbyciu się najbardziej uporczywych przebarwień z powierzchni swoich zębów, sięgnij po wybielającą końcówkę z twardymi włóknami Smilesonic ShinyWhite. Została ona stworzona z myślą o usuwaniu osadów powstałych na skutek picia kawy, herbaty, czerwonego wina czy spożywania innych silnie barwiących produktów. Dodatkowo wzbogacono ją o automatyczny system kontroli włosia, dzięki któremu nie musimy sami pamiętać o trzymiesięcznym terminie jej przydatności. Oprócz tego posiada także specjalne symbole pozwalające na rozróżnienie jej od innych końcówek. Końcówki do szczoteczki sonicznej Smilesonic ShinyWhite dedykowane są modelom Smilesonic EX, Smilesonic GO i Smilesonic UP.

Końcówki Smilesonic DailyCare

Smilesonic DailyCare to standardowe końcówki do szczoteczki sonicznej Smilesonic ze średniej twardości włóknami, które gwarantują skuteczną ochronę przed bakteriami codziennie atakującymi naszą jamę ustną. Zostały one wyposażone we wskaźnik, dzięki któremu włókna zmieniają swoją barwę wraz ze stopniowym zużyciem, co pozwala na wymianę końcówki w odpowiednim momencie. Końcówki do szczoteczki sonicznej Smilesonic DailyCare są kompatybilne z następującymi modelami szczoteczek: Smilesonic EX, Smilesonic GO i Smilesonic UP. Więcej informacji na temat 

 

Polecane wpisy

Pokaż więcej wpisów z Maj 2023
pixel